Bepure Cilt Beyazlatıcı Krem

Beyazlatıcı Krem Haftada Kaç Kez Kullanılmalı?

Merhaba dostlarıım, bloğuma hoş geldiniiz 🙂

Bugün sizlere severek kullandığım ve etkisinden çok memnun kaldığım bir üründen bahsedeceğim: Bepure Cilt Beyazlatıcı Krem … Yanlış epilasyon kaynaklı bıyık bölgemde kararma olmuştu yaklaşık 8 ay önce ve beyazlatıcı etkili krem arayışındaydım. Bu süreçte Bepure beyazlatıcı krem denemek istedim ve etkisinden gerçekten çok memnun kaldım. Eğer bıyık, çene, yanak, kol ve bacaklarda bölgesel olarak koyulaşma varsa cilt beyazlatıcı kremler kullanılabilir. Ancak kişinin beklentisi, cilt tipi farklı olabileceği için kullanmadan önce uzmana danışarak kullanmak faydalı olacaktır.

Cilt Beyazlatma Kremi Nasıl Kullanılır?

Cilt Beyazlatma Kremi Nasıl Kullanılır?

Kol, yüz, bacak gibi vücudun herhangi bir bölümünde oluşan koyu lekeleri gidermek, renk eşitsizliğini sağlamak için cilt beyazlatma kremi tercih edilir. Cilt beyazlatma kremlerinden maksimum fayda sağlamak için sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uygulamak gerekir. Düzenli kullanımda cilt renk tonu açılır ve daha beyaz, pürüzsüz bir görünüm elde etmek mümkündür. Alerjik ve hassas cilde sahip olanlar ürünleri kullanmadan önce mutlaka uzmana danışmalı ve uzmanın önerisi doğrultusunda kullanmalıdır.

Beyazlatıcı Krem Sabah Kullanılır mı?

Beyazlatıcı kremler sabah kullanım için uygundur. Birçok marka da sabah ve akşam olacak şekilde kullanım önerisi sunmaktadır. Cildi nemlendirdikten sonra koyu olan bölgelere masaj yapılarak krem uygulanabilir.

Beyazlatıcı Krem Haftada Kaç Kez Kullanılmalı?

Beyazlatıcı Krem Haftada Kaç Kez Kullanılmalı?

Bazı markalar beyazlatıcı kremlerin haftada en fazla üç gün kullanımını öneriyor. Bu süreçler de genellikle gün aşırı olabiliyor yani iki günde bir olacak şekilde kremler uygulanabilir. Bunun dışında günlük olarak sabah ve akşam olacak şekilde kullanılan kremler de vardır. Bepure beyazlatıcı kremi ben günlük olarak çene ve yüz bölgeme uyguluyorum, hiçbir problem yaşamadım.

Cilt Beyazlatıcı Krem Kaç Günde Etki Eder?

Cilt beyazlatıcı kremin etkisini kısa sürede görmek için düzenli kullanım önemlidir. Aynı zamanda kullanım şekline uygun sürüldüğünde daha etkili sonuçlar alınabilir. Düzenli olarak kullanıldığında en erken bir hafta en geç bir ay içerisinde sonuç almak mümkündür.

Bepure Beyazlatıcı Krem Yorumlar

  • Benim çene, bıyık bölgesinde kararmalar mevcuttu… Bunun nedeni yanlış epilasyon yöntemi oldu. Yüzünüzdeki tüyleri almak için kalın direkt traş bıçağı şeklinde olan aletlerle almayın dostlar kararma yapabiliyor. Bunun dışında hassas ve lekelenmeye müsait cildiniz varsa ağda da leke yapabiliyor. En etkili yöntem iğneli epilasyon ancak durumunuz el vermiyorsa ip ile epilasyon yapabilirsiniz.
  • Düzenli olarak yüz bölgemde özellikle bıyık bölgemde kullandım.
  • Hiçbir şekilde alerjik reaksiyon vs olmadı.
  • Üç hafta içerisinde cildim açılmaya başladı.
  • Düzenli kullanımda ciddi fark yaratıyor. Ancak cildinizin eşit ve açık ton olmasını istiyorsanız kullandığınız ürünler, epilasyon yöntemlerini de gözden geçirmekte fayda var.
  • Cildi açan, renk eşitsizliğini gideren içeriklerdeki ürünleri tercih edebilir ve cilt tipinize en uygun epilasyon yöntemini yapabilir ya da yaptırabilirsiniz.
  • Çok fresh ve hafif bir kokuya sahip asla rahatsız etmiyor.
  • Ben iğneli epilasyonlardan sonra da kullandım hiçbir sorun yaşamadım.

Pompalı bir yapıya sahip ve istediğim kadar ürünü alıp uygulayabiliyorum. Daha önce birkaç markanın beyazlatıcı kremini kullanmıştım ancak en etkili olan krem bu oldu diyebilirim. Hem uygun fiyatlı hem de cilt beyazlatma konusunda gerçekten başarılı buldum.

Cilt Beyazlatıcı Krem Kaç Günde Etki Eder?

Bloğumu beğendiyseniz yeni yazılarımdan haberdar olmak için Instagram, Facebook  hesaplarımı takip edebilirsiniz. Hoşçaaakaalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir