Bepure Tüm Vücut ve Topuk Çatlak Kremi

Bepure Tüm Vücut ve Topuk Çatlak Kremi Kullananlar

Merhaba dostlarııım, bloğuma hoş geldiniiz 🙂

Bugün sizlere favori olan annemle yedeklediğimiz bir üründen bahsedeceğim: Bepure Tüm Vücut ve Topuk Çatlak Kremi … Öncelikle ayaklarım ve topuklarım çok çatlar ve kurur. Bu nedenle sürekli nemlendiren ve onaran kremlere ihtiyaç duyarım. Yarık şeklinde topuk çatlakları varsa ve açık yara varsa vücudunuzda ya da ayaklarınızda kullanmadan önce mutlaka doktora danışarak kullanmanızı öneririm. Bunun dışında nemsizlikten, yorgunluktan ve ayakların hava almamasından dolayı kuruluk, çatlak varsa gerçekten ihtiyacınızı karşılayan bir ürün olduğunu düşünüyorum. Bepure Tüm Vücut ve Topuk Çatlak Kremi nasıl kullanılır, etkileri yorumlarım neler merak ederseniz detaylı inceleyelim.

Bepure Tüm Vücut ve Topuk Çatlak Kremi Nasıl Kullanılır?

Bepure Tüm Vücut ve Topuk Çatlak Kremi Nasıl Kullanılır?

Öncelikle hamileler ve emziren anneler, çok açık yarası, cildinde dökülmesi olanlar ürünü kullanmadan önce doktora gitmeli ve uzmanın önerisi doğrultusunda kullanmalıdır. Bunun dışında krem hem vücuttaki çatlakları giderip pürüzsüzleştirmek hem de ayakların daha bakımlı olması için gereken nemi sağlar. Vücutta çatlak oluşumu olabilecek bölgelere ya da çatlak olan yerlere masaj yaparak uygulanmalıdır. Ürünün etkisini artırmak ve daha iyi sonuç alabilmek için kuru fırçalama yapılabilir. Kuru firçalama nedir nasıl yapılır merak ederseniz The Body Shop Peppermint Ferahlatıcı Ayak Kremi yazıma ışınlanabilirsiniz. Göbek, bacak, kol, ayaklarda kullanılabilir.

Bepure Tüm Vücut ve Topuk Çatlak Kremi Kullananlar

Bepure Tüm Vücut ve Topuk Çatlak Kremi Kullananlar

  • Öncelikle ürünü vücut çatlakları için kullanmadığımı belirteyim.
  • Vücut çatlakları konusunda düzenli deneyimlemediğim için detaylı yorum yapamam ancak topuk çatlakları ve ayak bakımına önem verenlerin çok seveceğini düşünüyorum.
  • Ayaklarım yaz kış çok kurur. Özellikle kış aylarında çok fazla kuruduğu için kaşıntı, çatlak, dökülme problemi yaşıyorum.
  • Düzenli kullanımda kaşıntı gideriyor, çatlakları hızlı şekilde iyileştirme özelliği var.
  • Orta yoğunluktadır ve uyguladıktan sonra en geç 5 dakika sonra emiliyor. Masaj yaparak uygulamak ürünün daha hızlı şekilde emilmesine yardımcı oluyor.
  • Çatlaklardan kastım açık yara değil bu arada dostlar; yaranız varsa ve çok fazla çatlaklarınız mevcutsa uzmana görünmenizde fayda var.
  • Topukları yumuşacık yapıyor.
  • Annem de topuklarında oluşan kuruluktan şikayetçiydi ve ilk haftadan ayaklarının pürüzsüz, yumuşacık olduğunu belirtti. Hatta yedekli kullandığı nadir ürünlerden diyebilirim.

Vücut Kremi Önerileri

Kavanoz formda olduğu için istenilen ürünü alıp kullanabiliyorsunuz. Tüm vücut çatlaklar için kullanıldığında hızlı şekilde bitebilir. Ancak topuk, ayak bakımlarında kullanıldığında daha uzun süre kullanılabilir. Ayrıca çanta atmalık boyutta olduğu için seyahatlerde tercih edilebilir.

Ayak Kremi Önerileri

Normalde en severek kullandığım ayak bakım kremi The Body Shop markasına ait kremdi. Hatta incelemesini The Body Shop Peppermint Ferahlatıcı Ayak Kremi yazımda okuyabilirsiniz. Ancak artan fiyatlarından dolayı almıyorum. Bepure tüm vücut ve topuk çatlak kremi inanılmaz güzel şekilde ayakları nemlendiriyor, kuruluktan olan kaşıntıyı gideriyor (mantar varsa uzmana danışın ), ayaklar daha pürüzsüz ve bakımlı görünüyor. Aynı zamanda tam bir fiyat performans ürünü olduğunu düşünüyorum.

Ayak Kremi Önerileri

Bir sonraki yazımda görüşürüüüüz, sizi seviyoruuum 🙂 Instagram Meryemlecom hesabımdan takip edebilirsiniz 🙂 <3

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir