Hunca Care Defne & Sarımsaklı Saç Kremi İncelemesi

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün sizlere uygun fiyatlı ve içeriği uygun fiyatlı saç ürünlerine oranla temiz bir saç bakım kreminden bahsedeceğim. Saç bakımımda özellikle son 6 aydır değişiklikler yaptım ve saçlarımın gürleşip daha sağlıklı uzadığını fark ediyorum. Aslında bu değişiklikleri Saç Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler yazımda belirtmiştim. Bir de kullandığım ürünlerin saçlarımın ihtiyacına yönelik olmasına çok dikkat ediyorum bu dönemde ve çok fazla ürün kullanmamak saçlarımı daha da toparlıyor. Son dönemde saçlarımı uzatmak istediğimden sarmaşık özü, sarımsak ya da defne yaprağı içeren saç bakım ürünlerine yöneldim. Bu kez kullandığım Hunca Care Defne & Sarımsaklı Saç Kremi oldu ve beklentilerimi karşıladı diyebilirim.

İçerisinde sarımsak bulunan saç bakım ürünleri saçların sağlıklı ve hızlı uzamasına yardımcı olur. Ayrıca sarımsak saç tellerinin kalınlaşmasını ve saç köklerinin güçlenmesini sağlar. Saç teli üzerindeki koruyucu tabakayı korur ve saç derisininin kaçınmasını önlediği sarımsağın saça faydaları arasında…

İçindekiler

Hunca Care Defne & Sarımsaklı Saç Kremi Yorumlarım

  • Saçlarımı şampuanladıktan sonra avucuma ceviz büyüklüğünde alıp uyguluyorum. Bu arada saçlarım ince telli, kuru ve saç derim hassas… Saç boyları ve ucuna uyguluyorum saç diplerine kesinlikle getirmemeye dikkat ediyorum.
  • Saç kremlerini diplere uygulamak saç dökülmesini artırdığından diplere uygulamaktan kaçınmak gerek…
  • Hunca Care Defne & Sarımsaklı Saç Kreminden beklentim saçlarımı nemlendirmesiydi ve görevini başarıyla yerine getirdi. Duştan sonra Ashley Joy Argan Saç Bakım Serumu kullanıyorum ve saçlarımın nem ihtiyacını tam olarak karşılıyorum. Ekstra başka hiçbir ürün kullanmıyorum saçlarıma bu dönem… (Saç gürleştirme maskelerimi saymazsak 🙂 )
  • Saçlarımı hızlı uzattı gerçekten ve kullanıma devam edeceğim. Saç uzama hızını nasıl anlarız diye bir okuyucum sormuştu. Bir ay içerisinde saç uçlarını ölçüm yapıp ne kadar hızlı uzadığına bakıp kullandığınız ürünlere göre ölçümün artıp aynı kaldığını görebilirsiniz.
  • Saçlarım yumuşacık oluyor bu kremi uyguladığımda ve rahatlıkla tarıyorum.
  • İçerisinde sarımsak var nasıl kokar diye endişelenmeyin gayet güzel kokuyor ve bu koku saçta kalıcı değil.
  • Saç dökülmesini önlediğini söylenmiş fakat benim saç dökülmem aynen devam etti. Bunda benim stresli yaşantım önemli 😀 Saç dökülmesini için önerimi Hc Care Doping Dökülme Karşıtı Saç Bakım Serumu yazımdan okuyabilirsiniz.

Bu kadar güzel bir saç bakım ürünü neden bu kadar kötü bir ambalaja koyarlar işte bu kısmı hiç anlamıyorum. Bu tarz clickli ürünlere benim alerjim var resmen, açamıyorum. Açtığımda elim acıyor sinir oluyorum. :/ Ürün ziyan etmeden istediğim kadar alsam da bu kapak açma kısmı beni çok geriyor ki en sonunda kırdım ve kapaksız kullandım 😀 Hunca Care Defne & Sarımsaklı Saç Kreminin ambalajının şeffaf olması ürünün ne kadar kaldığını görmek açısında bir artı…

Hunca Care Defne & Sarımsaklı Saç Kreminin Kullandığımdaki Etkileri

Hunca Care Defne & Sarımsaklı Saç Kremi İçindekiler / Nerede Satılıyor?

Hunca Care Defne & Sarımsaklı Saç Kreminin içeriğini merak eden okuyucularım alttaki fotoğraftan inceleyebilir.

 

Hunca Care ürünlerini bloglarda okuduğum kadarıyla çok merak ediyordum ve ilk denememde gayet memnun kaldım. Hunca Care Defne & Sarımsaklı Saç Kremi fiyatı 7-10 TL arasında uygun bir fiyatı var. Hunca Care ürünlerine n11, cosmetica gibi online mağazalarda bulabilirsiniz.

Daha fazla saç bakım ürünü yorumlarımı merak ederseniz bloğumdaki Bakım kategorisine mutlaka bakın! 🙂

Bloğumu beğendiyseniz Instagram, Facebook ve Google Plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakaaalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir