Bepure Güneş Kremi Kullananlar

Bepure Güneş Kremi Yorumlar

Merhaba güzellerim, bloğuma hoş geldiniiz 🙂

Bugün sizlere çok severek kullandığım bir üründen bahsedeceğim: Bepure Güneş Kremi … Bepure markasını uzun süredir kullanıyorum hatta topuk çatlak kremi inanılmaz etkili ve annem de yedekli şekilde kullanıyor. Cildimizi yaz kış her mevsimde güneşten korumalı ve olabildiğince cilt tipine uygun ürünler kullanmalıyız. Bu nedenle kişinin kendi cilt tipini tanıması, cilt tipine en uygun temiz içerikli ürünleri tercih etmesi çok önemli.. Bireyler bu aşamaları bilemiyorsa ve ciltlerinde akne, soyulma, renk eşitsizlikleri gibi durumları söz konusu ise mutlaka ürün kullanmadan doktora görünmeli ve en uygun kremi, ürünleri düzenli kullanmalıdır. Dilerseniz Bepure Güneş Kremi nasıl kullanılır, yorumlarım neler onlara geçelim.

Bepure Güneş Kremi Kullananlar

Bepure Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

Gündüzleri evde olsak bile güneş kremi kullanmamız uzmanlar tarafından öneriliyor. Bunun nedeni ekranların da cilde zarar verdiği ve daha erken yaşlandırdığı yönünde olmasıdır. Yaz kış her mevsimde özellikle ciltte herhangi bir bakım işlemi, epilasyon yapılmış ise ve cilt lekelenmeye müsait ise cilt tipine uygun krem sürülmelidir. Bepure güneş kremi 3 parmak kuralına uygun olarak tüm yüzünüze gelecek şekilde eşit olarak uygulayın. Boyun ve dekolte bölgesine de rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Bepure Güneş Kremi Yorumlar

Bepure Güneş Kremi Yorumlarım

  • Öncelikle kendi cilt tipimden bahsedeyim. Cildim karma, hassas ve lekelenmeye müsait olduğu için gün içerisinde mutlaka güneş kremi uyguluyorum.
  • Ürünü yaz aylarında kullandım ve koruması oldukça yüksek olduğunu gözlemledim.
  • Cildimde herhangi bir lekelenme, reaksiyon yaratmadı.
  • Çok hafif bir yapısı var.
  • Çok hızlı bir şekilde emiliyor ve bazı güneş kremlerinde olan ağır yağlı his bırakmıyor.
  • Tam bir hafif yaz kokusu mevcut…
  • Uygun fiyatlı, performansı yüksek olan bir güneş kremi olduğunu düşünüyorum.

Pompalı bir ambalaja sahip ve çantada rahatlıkla taşınıp tazelenebilecek bir formdadır. Pompa mekanizmasında herhangi bir problem yaşamadım.

Güneş Kremi Önerileri

Bepure Nerede Satılır?

Bepure ürünlerinin çoğunu kullanan biri olarak tam bir fiyat performans ürünleri olduğunu düşünüyorum. Hatta birçok pahalı markaya göre oldukça başarılı olan ürünleri mevcuttur. Bepure markasına Trendyol, Amazon ya da Hepsiburada’da ulaşabilirsiniz.

Bepure Nerede Satılır?

Bloğumu beğendiyseniz yeni yazılarımdan haberdar olmak için Instagram, Facebook  hesaplarımı takip edebilirsiniz. Hoşçaaakaalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir