Mjcare On Kolajen Özlü Yüz Maskesi Kullananlar

Kolajen Maskeden Sonra Yüz Yıkanır mı?

Merhaba, bloğuma hoş geldiniiiz 🙂

Bugün sizlere çok severek kullandığım bir kağıt yüz maskesinden bahsedeceğim: Mjcare On Kolajen Özlü Yüz Maskesi … Aslında bu maske cilt beyazlatıcı ve canlandırıcı maske olarak geçiyor. Özellikle cildinde leke problemi olan ya da lekelenmeye meyilli cilt tipleri için kullanıma uygundur. Ancak cildinin daha parlak ve sağlıklı görünmesi, cilt tonunun eşitlenmesini isteyenler de rahatlıkla kullanabilir. Bence Mjcare kağıt maskeleri tam olarak fiyat performans ürünüdür. Fiyatına oranla etkisi gayet başarılı ve birçok pahalı marka kağıt maskelerine oranla aynı etkiyi gösteriyor. Mjcare markasının farklı etkiye sahip birçok kağıt maskesi de bulunuyor. Cilt tipine, ihtiyaca göre Mjcare On kağıt maskeleri alınarak cilt bakım rutinleri tamamlanabilir.

Mjcare On  Kolajen Özlü Yüz Maskesi Kullananlar

Mjcare On kolajen özlü yüz maskesi beyazlatıcı ve canlandırıcı olarak geçtiği için içerik yönünden oldukça zengindir. İçeriğinde B5, B6, C vitaminleri, Niasinamit, E vitamini bulundurur. Uygulama sonrasında Mjcare On Kolajen Özlü Yüz Maskesi yorumlarım:

  • Cildime haftalık kil maskesi yaptıktan sonra nem ihtiyacını karşılaması için uyguluyorum.
  • 5’li paket halinde alıyorum ve haftada bir gün kullandığım için 5 hafta gidiyor. Oldukça ekonomik ve performansı yüksek kağıt bir maskedir.
  • Cildim kuru ve hassas olduğu için her ürünü kullanamıyorum. Ancak maskeyi uyguladıktan sonra çöl olan cildim neme doymuş, sağlıklı, nemli ve parlak bir görünüme ulaşıyor.
  • Uygulama sonrasında herhangi bir kaşıntı, kızarıklık ya da sivilce gibi reaksiyonlar gözlemlemedim.
  • Uyguladıktan sonra bekleme süresinde cildi soğutma, serinletme etkisi var. Bu nedenle eğer yüzünüzde ödem, şişkinlik varsa ya da yeni uyandıysanız şişliğin inmesi için kullanılabilir.

Mjcare On Kolajen Özlü Yüz Maskesi Nasıl Kullanılır?

İçindekiler

Mjcare On Kolajen Özlü Yüz Maskesi Nasıl Kullanılır?

Cilt tipine uygun olan maske uygulandıktan sonra nem ihtiyacının karşılanması için uygulanabilir. Ambalajın içerisinden kağıt maskeyi çıkarın ve yüzünüzün şekline uygun olarak yerleştirin. Yaklaşık olarak 15-20 dakika yüzünüzde beklettikten sonra maskeyi çıkarın ve yüzünüzde kalan nem maskesini cildinize yedirin. Uygulama esnasında ambalajın içerisinde kalan ürünü alarak boyun bölgesine masaj yaparak yedirin. Oldukça hızlı şekilde emilecek ve boyun, dekolte bölgesine de bakım yapmış olacaksınız 🙂 Uygulama sonrasında hafif bir yapışkanlık, nemlilik söz konusu olsa da 5 dakika geçmeden ürün emiyor ve rahatsız etmiyor. Kokusu çok yoğun değil ve serinletici etkisinden dolayı cildi canlandırıcı etkiye sahiptir.

Kolajen Maskeden Sonra Yüz Yıkanır mı?

Kolajen Maskeden Sonra Yüz Yıkanır mı?

Kolajen maskesi kağıt ürünlerle uygulandığında yüz yıkanmaz. Ancak kil ya da farklı maskeler nem verme vaadi ile uygulanıyorsa bu ürünleri çıkarmak için yüz yıkanır. Ancak nemlendirici ya da kağıt maske olan ürünleri arındırmamak gerekir. Bu nedenle kolajen maskeden sonra yüz yıkanmaz. Kalan ürün cilde masaj yapılarak hızlı şekilde emilmesine yardımcı olunmalıdır. Böylece üründen maksimum etki alınır.

Mjcare Markası Hangi Ülkenin?

Mjcare Markası Hangi Ülkenin?

Mjcare, Kore markasıdır. Farklı seçeneklerde birçok maskeleri mevcuttur. Her cilt tipine uygun, işlevsel ve farklı ihtiyaca yönelik yüz ve ayak bakım maskeleri ile tanınır. Hızlı şekilde alıp denemek isteyenler Watsons mağazalarından temin edebilir. Aynı zamanda çoklu alımlar için Hepsiburada ya da Trendyol’dan sipariş verebilir.

Kolajen Maskesi Yüzde Ne Kadar Kalmalı?

Kolajen Maskesi Yüzde Ne Kadar Kalmalı?

Kağıt maskelerin kullanımı ile ilgili bilgiler genellikle ürünün arka ya da ön kısmında detaylı olarak yer alır. Kağıt kolajen maskesi ciltte herhangi bir reaksiyon oluşturmamış ise 15-20 dakika arasında yüzde kalmalıdır. Uygulama sonrasında yüz yıkanmamalı, cilde masaj yapılarak tüm ürünün emilimi sağlanmalıdır.

Bloğumu beğendiyseniz yeni yazılarımdan haberdar olmak için Instagram, Facebook  hesaplarımı takip edebilirsiniz. Hoşçaaakaalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir