Bitenler-2

Merhaba bloğuma hoş geldiniz 🙂

Ürün bitiren kadın mutluluğu diye bir şey var bu hayatta ve onu yaşamak için anladım ki alışverişin dozunu azaltıp elindeki ürünleri bitirmeye odaklanmak gerekiyormuş. Hem gereksiz alışverişlerden kurtuldum bu aralar hem de gerçekten nelere ihtiyacım var onları gözlemleyebiliyorum.  Ayrıca bitenler yazılarına bayıldığımdan ve fazla ürün biriktirmeden ve unutarak çöpe atmadan hemen yazılarını paylaşmak istedim 🙂

bitenler-2

İlk olarak elidor’un onarıcı ve yapılandırıcı bakım şampuanını bitirdim. Sürekli kullandığım saç tipime uygun olan ve saç dökülmesi yaşatmayan şampuanımdan bu sıralar feci şekilde sıkılsam da yedeklemeyi ihmal etmeden bu ay farklı şampuan deniyorum etkilerini merak ediyorum kullanınca yorumlarım bloğumda yerini alacak. Hobby  fresh care orkideli vücut şampuanı kokusuna bayıldığım, yaz aylarına çok yakıştırdığım vücut şampuanının maalesef kokusunun kalıcılığı yönünden oldukça başarısız. Alıp almama konusunda kararsızım.

bitenler-2-2

Cildim oldukça kuru ve yaz aylarında bayılarak kullandığım Dirty Works markasının 8 i bir arada mucizevi bakım kreminden oldukça memnunum, tekrar alınacak ve kış aylarında bir alternatif olarak bakım dolabımda yerini alacak. Daha fazla yorumum için buraya tıklayabilirsiniz. Saçlarım ince telli ve kıvırcık olduğu için nemlendirme işlemini yapmaya özen gösteriyorum. Duş sonrası kullandığım pantene keratin onarıcı ve e vitaminli yağı maalesef saçlarımı elektriklenmesine sebep olsa da saç uzatan maskelerimin içerisine karıştırarak bitirdimm 😀 Pantene pro-v keratin onarıcı e vitaminli yağı incelemesi için tık tık!

bitenler-2-1

Parfüm söz konusu olduğunda çiçekli ve ağır olmayan parfümler tercihim oluyor. Odunsu kokular çok ağır geldiği için yaz kış çiçek kokusu kullanabiliyorum. Kimliğim haline gelen parfüm avonun wish of love parfümünü yine bolca kullanıp bitirdim. Çabuk bitmesinin nedeni kalıcı olmaması keşke daha kalıcı olsalar 🙁 Detayları için tık tık! Fazla ten makyajı yapmasam da yaz ayında dışarı çıkarken maybelline dream fresh bb kremini kullandım ve artık bir gram bile kalmayacak şekilde bitirdim eminim 😀 Çok çok seviyorum yedeklendi bile ayrıntılar için tık tık!

bitenler-2-4

Roll onlar konusunda fazla değişkenliği sevmiyorum. Özellikle lise yıllarımda çok sevdiğim she markasının mor olan roll on’u favorim. Koku konusunda hemen alışan ve sürekli değişim seven biri değilim, yaz kış kullanıyorum. Çalışma masamda bu ay bana eşlik eden nemlendirici süt bübchen markasına ait bitkisel içerikli nemlendiriciden memnun kaldım. Detaylı yazısı çok yakında bloğumda yerini alacak 🙂 Blistex lipbalm en sevdiğimmm, bittiği için üzüldüğüm bir ürün oldu. Yeni markaların lipbalmalarını merak ettiğim için ne zaman dönerim emin değilim. Detayları için tık tık!

bitenler-2-3

Son olarak iki ojeleri eklemek istiyorum. Gabrini 329 numaralı ojesini severek kullandım ve özellikle yaz aylarında sıklıkla kırmızı ve siyah oje kullandım. Onun haricinde yaz ayında oje sürmemeye çalıştım. Golden rose ojelerini çok sevsem de 08 numaralı nüde ojenin yapısında değişim olunca bitenlere eklemek istedim.

bitenler-2-5

Umarım keyifle okumuşsunuzdur, sorularınız, önerileriniz, tavsiyelerinizi yorumlar kısmına yazarak benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Ayrıca sayfanın en alt sağ kısmından abone olarak yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın, hoşçakalıııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir