Bosh Kombi Modelleri ve Özellikleri

Kombi

Bir çok kombi markası bulunmaktadır. Tercih esnasında vatandaşlar birçok marka ve model arasında tercih yaparken zorlanmaktadır. Bu alanda ki eksikliği fark eden Kombicozum.com sizlere tüm marka ve bu markalara ait olan modellerini detaylı bir þekilde analizler yaparak değerlendirmektedir. Bosch kombi modelleri ve özellikleri sizlere en doğru bir şekilde aktarılacaktır.

Bosch Kombi Arızaları ve Çözümlerini de bulabilirsiniz.

En yeni ve beğenilen Bosch kombi modelleri özellikleri ile birlikte değerlendirmenize sunulacaktır. Böylece uzun süreler kombi araştırması yapmanıza gerek bulunmayacaktır. İstediğiniz kombiye hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz;

Condens 2200i W; 24 kW ısıtma ve bunun yanı sıra 25 kW sıcak su kapasitesi bulunmaktadır. %94 seviyesine kadar enerji verimliliği sağlamaktadır. 710 x 400 x 300 mm olmasından dolayı son derece kullanılabilir bir üründür.

Condens 2300i W; 24 kW ısıtma ve aynı zamanda 28 kW sıcak su kapasitesi bulunmaktadır. %94 seviyesine kadar enerji verimliliği sağlamaktadır. 710 x 400 x 300 mm ebatlarında bulunmasından kullanımı çok rahattır. Sessiz çalışma (?44 dB(A)) teknolojisiyle üretilmiştir.

Condens 7000i W; 24, 30 kW Isıtma ve aynı zamanda 28, 35 kW Sıcak Su Kapasitesi ile çalışmaktadir. %93 olacak şekilde yüksek değeri ve çok düşük gaz tüketimi sağlamaktadır. 840 x 440 x 360 mm ölçülerinin bulunması sebebiyle kullanımı da oldukça rahattır.

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir