Deborah Milano Ombretto Trio Hi-Tech 13 Numaralı Far Paleti

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Makyajlarımda en özen gösterdiğim bölge gözlerdir. Bu yüzden ne kadar far alsam da doyamıyorum ki hâlâ almayı istediğim onlarca palet varken bir taraftan da elimdekileri bitirmeye çalışıyorum. 😀 Yılbaşı alışverişimde aldığım ve geldiği ilk günden beri severek kullandığım Deborah Milano ombretto trio hi-tech far paletini daha fazla bekletmeden yorumlamaya karar verdim.

Deborah Milano ombretto trio hi-tech 3’lü far paleti günlük kullanımda tercih edebileceğim renklerden oluşuyor. Bu seride toplam 8 palet mevcut. Ben daha çok kahve tonları sevdiğimden bu paleti tercih ettim.

İlk olarak renklerinden bahsetmek istiyorum. Çok fazla pembe far sevmediğimi bloğumu takip edenler bilir fakat bu rengi göz bebeklerimin üzerini aydınlatmak ve göz makyajımda geçiş sağlamak için kullanıyorum. Pembe, içerisinde çok az sedef bulunan ve diğer renklere göre pigmentasyonu daha az olan bir renk. Sütlü kahve de yine çok az sedefli, ben buradayım diye kendini göstermiyor. Günlük makyajlarda crease bölgemde bu rengi kullanmayı seviyorum. Pigmentasyonu bir tık daha başarılı pembeye oranla… Koyu, acı kahverengi ise buğulu makyajlarda ya da tüm göz kapağıma uyguladığımda güzel sonuçlar alıyorum. Özellikle günlük koyu makyajları sevmeyen ben acı kahverengini tek başına uygulayıp eyeliner kullanarak güzel bir makyaj elde ediyorum. Pigmenti en iyi olan far acı kahverengi diyebilirim.

Tozutmaları çok az. Pigmentleri renklerine göre değişiyor. Mat far değiller fakat çok sedefli durmuyor uygulandığında… Diğer farlar ile kolay karışıyor ve günlük olarak tek başlarına bile kullandığım oluyor.

Hassas göz çevresine sahip kişiler için üretilmiş olduğundan herhangi bir alerji yapma söz konusu değil fakat içeriği gözümü korkutmadı desem yalan olur. İçerik listesine üst fotoğraftan bakabilirsiniz.

Ambalajı sağlam ve sade… İçerisinde bir süngerli aparatı var fakat ben kullanmadım. Farlar ıslak far fırçası ile uygulandığında daha çok renk veriyor. Açıldıktan itibaren 6 ay kullanım süresi var.  Ben cosmetica’dan aldım, normal fiyatı 40 TL fakat indirimde yarı yarıya düşebiliyor. Aynı zamanda deborah ürünlerini watsons’ta bulabilirsiniz.

Sizler deborah farlarını denediniz mi? Beğendiğiniz farları benimle yorum olarak paylaşın lütfen! 🙂 Bloğumu beğendiyseniz “takip et” butonundan, instagram, facebook, Google + ve pinterest üzerinden takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Kendinize çok iyi bakııın, hoşçakalın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

21 yorum

  1. Deborah Milano’nun rujlarını beğeniyorum ama farlarını hiç denememiştim bu paletin renkleri güzelmiş indirimde denk gelince bakmak lazım:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir