Emotion Love Roll On

Merhaba bloğuma hoş geldiniz 🙂

Türk markalarını her zaman desteklemeye ve alışveriş yapmaya çalışırım. Bu markaların arasında da Emotion gelir. Öyle ki Love parfümünü yıllardır kullanırım ve mutlaka parfüm koleksiyonumun arasında yer alır. Emotion parfümlerin kalıcılıkları fiyatına oranla başarılı bence… Hatta annemle severek kullanıyoruz roll onu da annem kendisi için almış ben de annemden kaptım açıkçası hehe 😀 Yorumlarıma geçmeden önce roll on nedir? Roll on nasıl kullanılır onlardan bahsetmek istiyorum. Roll on ter kokusunu ya da teri önlemek amacıyla koltuk altına uygulanan ürünlerdir. Direkt temas ile kullanılan ürünler olduğu gibi deodorant şeklinde olan roll onlarda vardır.

Emotion love roll on klasik love ambalajlarına sahip ve gül, çiçek kokusu sevenlerin denemeleri gereken bir seri…  Emotion love roll on yorumlarım:

  • Benim roll onlardan beklentim teri önlemesi değil kokuya engel olması. Zaten emotion love roll onda böyle bir vaadi yok. Ter kokusunu çok iyi bir şekilde önlüyor. Yaz aylarında kullandım ve kokuyu önledi. Hiçbir şekilde ter kokusu duyumsamadım.
  • Roll onların bazılarında kıyafetlere geçme sorunu vardır ki en nefret ettiğim durumlardan biridir. Özellikle pudralı roll on’larda görebiliriz. Emotion love roll onda pudralı olmasına rağmen kıyafetlerimde iz bırakmadı.
  • İçeriğinde alkol yok ve pudralı fakat alüminyum ve parfüm var. Roll onların içeriğindeki alüminyum meme kanserine neden olduğu için genellikle kullanılmaması gerekiyor. Umarım markalar artık alüminyumsuz ve etkili roll onlar çıkarır.
  • 24 saat ter kokusunu önlediğini vaat ediyor ve en az 6 saat ter kokusunu önlediğini söyleyebilirim.

Klasik roll onlardan ve 50 ml. Her gün kullanan biri olarak yaklaşık bir ay yetiyor bana… Emotion love roll on fiyatı 6-8 TL arasında… Gratis mağazalarında ve bazı marketlerde bulabilirsiniz.

         Sizler hangi roll onları kullanıyorsunuz, tavsiye ettikleriniz var mı? Benimle yorum olarak paylaşırsanız çok sevinirim. Bloğumu beğendiyseniz “takip et” butonundan, instagram, facebook ve Google plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca yazımı beğendiyseniz sosyal medyadan arkadaşlarınızla paylaşırsanız çok mutlu olurum. Kendinize çok iyi bakın, hoşçakalıın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir