Fal Sepeti Deneyimi ve Yorumlarım

Fal Sepeti

Merhaba dostlarııım, bloğuma hoş geldiniiz 🙂

Bugün sizlere evren için küçük benim için büyük bir deneyimden bahsedeceğim. Hayatımda ilk kez tarot ve su falı baktırdım. Bu deneyimi Fal Sepeti ailesi sunduğu için ayrıca teşekkür ederim. İnanılmaz heyecanlıydım öncesinde  ve Hazal hanımın önerdiği kişilerle çalıştım. Hepsi de o kadar yüksek enerjili ve hayatımla ilgili nokta atış yorumlarda bulundu ki şaşırıp kaldım. Son bir yılda hayatım hep ekonomi üzerine kurulu desem yanlış olmaz. Kartların hepsinde de iş ve para imkânı ile ilgiliydi. Dilerseniz Fal Sepetine nasıl üye olunur, nasıl fal baktırılır, fal çeşitleri neler, Fal Sepeti’nde en çok takip edilen kişilerin listesine geçelim.

Fal Sepeti Uygulama
Fal Sepeti Uygulama

İçindekiler

Fal Sepeti’ne Nasıl Üye Olunur?

Öncelikle fal çeşitleri ile ilgileniyorsanız size hitap eden, profesyonel falcıların bulunduğu bir site olduğunu söyleyebilirim. Öncesinde falcıların kaç yıldır alanda olduğu, aldıkları eğitimleri, fala bakan kişilerin yorumlarını profil kısmında görmek mümkün.. Aynı zamanda kişilerin baktıkları fal çeşitleri ve kredileri de alt kısımda yer alıyor. İstediğiniz fal türünü falcı çevrimiçi olduğu zaman bakabiliyor. Eğer sizden önce kişiler varsa sırada kaç kişi olduğu yazıyor. Fal Sepeti üyelik oluşturmak için öncelikle uygulamayı indirmek gerekiyor. Sonrasında mail adresi ve şifre ile üye olmak yeterlidir. Aynı zamanda mail adresine gelen doğrulama kodunu kullanabilirarak sorunsuz bir şekilde takip ettiğiniz falcıların çevrimiçi olup olmadığını, falınızla ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Fal Sepeti Nasıl Fal Bakılır?
Fal Sepeti Nasıl Fal Bakılır?

Fal Sepeti Nasıl Fal Bakılır?

Fal sepeti uygulamasını indirip kredi almanız gerekiyor. Örneğin 50 kredi 5 TL, 100 kredi 10 TL ve farklı kampanyalar ile kredi yüklemesi yapmanız gerekiyor. Bu yüklemeyi kredi kartı ile yapıyorsunuz. Sonrasında hesabınıza kredi yatırılıyor ve istediğiniz falcıyı arama bölümünde bularak farklı fal türlerinde fal baktırabiliyorsunuz. Her falcının fal çeşitleri kategorisinde farklı kredileri bulunuyor.

Yorumcular üç şekilde iletişime geçiyor. Sesli, yazılı ya da whatsapp üzerinden istenilen iletişim şekli seçiliyor ve o şekilde kişiye ulaşılıyor. Aynı zamanda her zaman nöbetçi falcı bulmak mümkün ve istenilen zaman diliminde fala bakılabiliyor.

Fal Sepetinde Fal Süreci Geçerse Ne Olur?

Her falcının fal bakma süresi profilinde yazıyor. Bu süre geçtikten sonra mail adresinize bilgi geliyor ve fal hakkında neler yapabileceğiniz listeleniyor.

  • Fal ile ilgili işlem yapmayarak falcının yorumu beklenebilir.
  • Falı iptal edebilir ve kredi iadesi isteyebilirsiniz.
  • Falı havuza iletip aynı kredideki farklı yorumcuya falınıza baktırabilirsiniz.

Bu işlemler esnasında ise Fal Sepeti ekibi falcı ile iletişime geçerek bilgi alışverişi sağlıyor.

Fal Sepeti’nde Kaç Fal Çeşidi Bulunuyor?

Birbirinden farklı fal çeşitleri bulunuyor ve bunlar için farklı sorular soruluyor. Kişiler istedikleri falcıyı seçip alt kısımdan fal çeşitlerine ulaşabilir. Fal çeşitleri ise şunlardır:

  • Kahve Falı: İçilen türk kahvesi kapatılıp soğuyunca açılmalı ve her şekilden net görülebilecek görseller eklenerek yorumcuya iletilir. Böylece yorumcu kahve falını yorumlayarak kişiye bilgi verir. En çok tercih edilen kahve falı ve tarot falıdır.
  • Tarot Falı: 78 adet tarot kartı bulunur ve kişiler 10 adet kart seçerek geleceği ve kendi hakkında bilgiler elde edilebilir.
  • Katina Falı: İnsan ilişkileri ve merak edilen konularda fikir verilmesi için bakılır. Toplamda 65 kart içinden 7 kart seçilir ve yorumcunun hissiyatı ile kişiye bilgi verilir.
  • Su Falı: Detaylı olarak bakılan ve su kullanılan bir fal türüdür. Yorumcunun birkaç ayet okuyarak elde ettiği bilgileri kişiye  iletir. Günümüzde su falı oldukça popülerdir ve sıklıkla baktırılır.
  • Yıldızname: Kişilerin anne baba adı, doğum tarihi ile bakılan fal türüdür. Numara ve isme göre kişinin durumu belirlenir ve yorumlanır.
Fal Sepeti Deneyimlerim
Fal Sepeti Deneyimlerim

Fal Sepeti Deneyimlerim

Fal Sepeti’ni indirip incelediğimde sosyal medya platformu gibi kullanım kolaylığı olması çok hoşuma gitti açıkçası… Bu sayede birçok yorumcuya ulaşabilme, fikir edinme, yorum okuyarak falcıya karar verme imkânı olması büyük avantaj bence.. Hayatımda hiç tarot falı ve su falı baktırmadım. Bu nedenle ikisini seçtim. İki falda birbiri ile ilgili ve o anki durumumu özetleyen yorumlar geldi ki, nefesimi tutarak okudum. 😀 Ben yazılı olarak değerlendirme aldım. Tarot falıma Dudu Nur; Su falıma ise Alya Ar baktı. İkisinin de enerjisi muazzam ve sorularıma hemen, ilgi ile yanıt verdiler. Bu arada fala bakıldıktan sonra bir kere soru hakkınız bulunuyor. İlk başta merak ettiğiniz konularda sorular sorarsanız daha ayrıntılı bakma fırsatı elde edilebilir. Benim için 2022 hakkında genel izlenim falı oldu ikisi de aslında… Dediğim gibi ekonomik açıdan çok çaba sarfettiğim dönemlerden geçiyorum. Bununla ilgili dönüşümler aldım daha çok ve nokta atış yorumlar geldi.

Fal Sepeti Uygulamasını Nasıl Yükleyebilirim?

Üyelik oluşturmak ve hızlı bir şekilde giriş yapabilmek için uygulamayı yüklemeniz gerekiyor. Sonrasında kredinize göre fal seçebilir ve istediğiniz fala göre kredi yüklemesi yapabilirsiniz. Aynı zamanda Fal Sepeti blog kısmında ilgili birçok içerik bulunuyor. Üyelik oluşturulurken fal sepeti bildirimleri açabilir ve takip ettiğiniz profillerden haberdar olabilirsiniz. Fal Sepeti App Store ve Fal Sepeti Google Play uygulamalarından faydalanmanız yeterlidir.

Bloğumu beğendiyseniz yeni yazılarımdan haberdar olmak için Instagram, Facebook  hesaplarımı takip edebilirsiniz. Hoşçaaakaalııın:)

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir