Oriflame Tender Care Siyah Frenk Üzümü Aromalı Koruyucu Balm

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Tender care ile tanışmam Oriflame ile oldu. Aslında ben dudak balmı sanmıştım fakat işlevleri epey fazlaymış. Oriflame kataloğunu karıştırırken gördüm ve farklı şekillerde de kullanmaya başladım. Tender care nedir? Öncelikle ondan bahsedeyim. Tender care vücudun çeşitli bölgelerini nemlendirmek amacıyla kullanılan balmlardır. Tender care nerelerde kullanılır? Dudakta, dirsekte, tırnak etini yumuşatmak için, göz ve ayakta kullanılır. Peki ben Tender care’i nasıl kullandım? Öncelikle dudak balmı, dirsek, tırnak etinde kullandım ve genel olarak baya beğendim. Özellikle seyahatlerde çok kullanışlı olacağını düşünüyorum.

Oriflame tender care vaatlari arasında:

 • Tahriş olmuş cildi yatıştırır,
 • Sertleşen cildi nemlendirir ve yumuşatır,
 • Kaşlara bakım yapar,
 • Dudak ve elmacık kemiklerine ışıltı verir.

İçindekiler

Oriflame Tender Care Siyah Frenk Üzümü Aromalı Koruyucu Balm Yorumlarım

 • Öncelikle balm olarak kullandım. Stick formda olmadığından hijyenik gelmedi. Nemlendirmesi gayet güzeldi fakat onarıcı özelliği olmadığını belirtmeliyim.
 • Mat rujların altına sürülebiliyor ve dudakların kurumasını önlüyor.
 • Dirseklerime uyguladım ve yumuşacık yaptı. O sertlikten eser kalmadı.
 • Manikürden sonra tırnak etlerime sürdüm ve masaj yaptım. Tırnak etlerimi nemlendirdi ve tırnaklarımın daha pürüzsüz olduğunu gözlemledim.
 • Göz çevrem hassas olduğundan sürmedim ki sürülmesini de pek doğru bulmuyorum yapısından ve içeriğinden dolayı …
 • Ayak bakımında da kullanılabilir fakat ayak bakımına yetecek mi miktarı diye düşünmedim değil 😀
 • Kokusu oldukça güzel ve rahatsız etmiyor.

Oriflame tender care siyah frenk üzümü aromalı koruyucu balmın ambalajı mor, şık bir kavanozda… Dudak balmı için pek hijyenik olduğunu düşünmüyorum ki zaten vücudumun diğer bölgelerine kullandığımda dudak balmı olarak kullanmayı bıraktım. Yapısı yoğun ve açık sarı bir rengi var.

Oriflame Tender Care Siyah Frenk Üzümü Aromalı Koruyucu Balm Nerede Satılıyor?

15 ml ve kullanım şekline göre yeterliliği değişecektir. Genel olarak beğendiğim bir ürün oldu kendisi… Oriflame tender care koruyucu balm fiyatı 12-14 TL arasında… Beni bu güzel ürünle tanıştırdığı için Oriflame Türkiye’ye teşekkür ederim. Oriflame ürünlerini temsilciler, Trendyol ve farklı internet sitelerinden alabilirsiniz.

         Sizler tender care kullandınız mı? Oriflame ürünleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen! Bloğumu beğendiyseniz abone olabilir; instagram, facebook, Google plus ve pinterest üzerinden takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın, hoşçakaalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir