Kinetix Sneaker Ayakkabı Alışverişim

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Stil, moda denince ilk aklıma gelen spor kombinler olur. Rahatıma çok düşkünüm ve gün içerisinde çoğunlukla birden fazla yere gidebiliyorum.  Bu durumlarda spor ayakkabılar benim için kurtarıcı oluyor. Uzun süredir spor ayakkabısı almadığımı İzmir seyahatimden önce fark ettim ve hemen FLO online mağazasından sipariş verdim. Markası Kinetix ve takip edenler bilir Kinetix’in spor ayakkabılarını çok seviyorum. Yıllarca giydiğim, hâlâ eskitemediğim ayakkabıları vardır. Kombinlerimi ve modelini merak ederseniz Moda kategorisindeki yazılarımdan bulabilirsiniz. Aldığım ayakkabı ise Kinetix Cordelia petrol turkuaz sneaker olarak geçiyor. Sitede farklı renkleri de mevcut..  Sneaker ayakkabıların özelliği ise rahatlık ve şıklığın birleşimi denebilir.

Petrol mavisi renkte üzerinde petrol yeşili çizgileri olan tabanları beyaz bir ayakkabı… Sneaker olduğu için çok rahat… İlk giydiğim gün hafif ayağıma vurur gibi oldu fakat sonrasında giydiğim günler hiçbir problemle karşılaşmadım. Normalde bu kadar renkli ayakkabı tercih etmesem de bahar günlerinde kombinlerimle uyduğu için sevdim. Kinetix Cordelia petrol turkuaz sneaker ayakkabı fiyatı 70 TL… Anneme de ayakkabı aldık fakat numarası olmadığından şubede rahatlıkla değişim yaptık.

                Sizler Sneaker ayakkabıları seviyor musunuz, tercih ettiğiniz markalar var mı? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen! Bloğumu beğendiyseniz abone olabilir; instagram, facebook, Google plus ve pinterest üzerinden takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakalıın:)

Bunları da beğenebilirsiniz

10 yorum

  1. Hayırlı olsun. Spor ayakkabıları ben de çok severim bir tane kineti ayakkabım var. Ama ben daha çok lescon’u seviyorum. Özellikle lescon’un basketbol ve koşu ayakkabıları çok hoşuma gidiyor. En son lescon tenis ayakkabısı almıştım rengi yeşil o da çok güzel. Tavsiye ederim.

    1. Lescon markasını daha önce denemedim. Daha çok Kinetix, Adidas, Puma markalarını tercih ediyorum. Lescon’a da bakacağım, teşekkürler.. 🙂

  2. Annem babam hep kinetix tercih ediyorlar uzun süre dayanıyor ama ben 20 yaşındayım giydikten 2-3 ay sonra deformeler başlıyor

    1. Ben deforme gibi sorun yaşamadım Kinetix’in ayakkabılarında yorumunuza şaşırmakla birlikte üzüldüm adınıza…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir