Oriflame Giordani Gold İconic All in One Maskara

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün sizlere severek kullandığım bir maskaradan bahsedeceğim. Benim kirpiklerim  çok düşük o yüzden maskaralardan beklentim kirpiklerimi uzatması, tek tek ayırmasıdır. Oriflame giordani gold iconic all in one maskara da beklentimi genel olarak karşıladı.

  Orfilame giordani gold iconic all in one maskara yorumlarım:

  • Düşük olan kirpiklerimi uzattı.
  • Kirpiklerimi tgüzel bir şekilde tarayarak tek tek ayırdı.
  • Topaklanma gibi sorun yaşamadım.
  • Dolgunluk konusunda orta diyebilirim.
  • Akma, bulaşma sorunu yaşamadım.
  • Beklentiniz hacim ise size göre olmayabilir bu maskara onu da belirtmem gerek…
  • Göz makyaj temizleme suları ile kolaylıkla çıkıyor.

Fırçası uzun boyutta, silikon ve ince minik kıllardan oluşuyor. Benim göz çevrem oldukça hassastır ve maskara uygularken fırçası gözüme batarsa tüm göz makyajım bozulabiliyor. Genelde de silikon fırçaları sevmem ama bu maskarayı uygularken zorlanmadım ve sorun yaşamadım. Oriflame giordani gold iconic serisi ayrıca bakım vaadi de var. Ben pek bakım yaptığını düşünmüyorum ancak 🙂

Kirpiklerimdeki duruşuna üst fotoğraftan bakabilirsiniz. Genel olarak sevdiğim, tekrar alabileceğim bir maskara… Açıldıktan sonra 6 ay kullanım süresi var.  Oriflame giordani gold iconic all in one maskara fiyatı katalogda 45 TL olsa da sık sık indirime giriyor; daha uygun fiyata bulabilirsiniz. Bu seri ile tanıştırdıkları için Oriflame Türkiye’ye teşekkür ederim.

               Sizler oriflame ürünleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Favori ürünleriniz neler? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen! 🙂 Bloğumu beğendiyseniz instagram, facebook, Google plus ve pinterest üzerinden takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakalıın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

12 yorum

    1. Hoş geldiiin ablacığımmm :)) Ben de çook özledim finallerden dolayı ara vermek zorunda kaldım :)) Çok teşekkür ederim ablacığımm :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir