Wet n Wild Photo Focus Eyeshadow Primer / Far Bazı

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Farların renklerini belli etmesi ve makyajımın uzun süre kalması için mutlaka far bazı kullanıyorum. Genellikle uygun fiyatlı, beklentilerimi karşılayan ürünleri buldukça onları kullanmayı sevsem de yeni ürünler de ilgi alanıma giriyor. Onlardan biri ise wet n wild photo focus eyeshadow primer oldu. Aslında wetn wild pohoto focus serisinin makyaj bazını almak istiyordum fakat yüzüme sürdüğüm ürünler kış aylarında iyi gelmeyebiliyor kuru ve hassas ciltli olduğumdan… Bu yüzden öncesinde serinin yapısı hakkında fikir edinmek için göz farını almaya karar verdim.

Wet n wild photo focus far bazı yorumlarım:

  • Göz çevrem ve kapakları çok kuru bu yüzden uyguladığımda gerginlik hissinden hoşlanmıyorum. Silikon sürmüşüm gibi hissediyorum. Bu yüzden genel yapısını sevemedim. Benim gibi kuru göz kapaklarına sahip olanlar pek seveceğini düşünmüyorum fakat yağlı göz kapaklarınız varsa tam size göre bir far bazı olabilir.
  • Uygularken miktarına dikkat etmek gerekiyor. Çok fazla aldığımda dağıtamıyorum, tuhaf bir görüntü oluşturuyor. Az miktarda kullanmak yetiyor.
  • Renk eşitleme özelliği yok bu yüzden ben sonrasında ekstra kemik rengi far ile renk eşitsizliğini gideriyorum.
  • Farların rengini gayet güzel bir şekilde belirginleştiriyor.
  • Kalıcılık konusunda tek kelimeyle muazzam. Sabah yaptığım makyaj geceye kadar duruyor.  Göz makyajımda ne birikme ne de uçma sorunu yaşıyorum.
  • Çok hafif bir kokusu var fakat rahatsız etmiyor.

Ambalajı tüp şeklinde ve ucu sivri olduğu için kontrollü bir şekilde ürün alabiliyorum. Tek sorun ürün 10 ml olmasına rağmen inanılmaz çabuk bitti. Az az kullanmama rağmen… Daha doğrusu ambalajın yarısında hava vardı. Sadece ben de mi böyle bir sorun oldu bilmiyorum, kullandıysanız yorumlarınızı bekliyorum.

Far bazı gücünü üst fotoğrafta görebilirsiniz efendim hehe 😀 Pigmenti belli etme konusunda çok başarılı…

İçeriğine üst fotoğraftan bakabilirsiniz. Açıldıktan sonra 6 ay kullanım süresi var ve bu seri hayvanlar üzerinde deney yapmıyor yani cruelty free…  Wet n wild photo focus far bazı normal fiyatı 22 TL civarıyken indirimde 12-15 TL arasında olabiliyor. O yüzden indirimde bakmanızı öneririm, Gratis’lerde bulabilirsiniz.

        Sizler wet n wild photo focus serisini kullandınız mı, görüşleriniz neler? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen! Bloğumu beğendiyseniz abone olabilir; instagram, facebook, Google plus, pinterest üzerinden takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakalınn 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

14 yorum

  1. Indirim zamanı çok bakindim ama yakalayamadım ne yazıkki bu ürünü. Aklımda ama alacağım.

  2. aaa bu çok güzelmiş. Benim göz kapağım ilginç bir şekilde tüm farı emme yada katlanma bölgesinde biriktirme başarısına sahip 🙂 Bu iyiymiş o zaman tam bana göre.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir