Loreal Paris Revitalift Kırışıklık Karşıtı Gece Kremi

Merhabalar 🙂

Gratis indiriminden aldığım ve bölgesel olarak kullanmayı planladığım Loreal Paris revitalift’in dibini gördüm ve hemen yazısı gelmeli dedim 🙂
CAM02056
Öncelikle ürünün vaatlerine bakalım.
Elastin fiberleri, cilt esnekliği için gereklidir: cilde esneklik sağlar. 40 yaşından itibaren, elastin fiberlerinin sayısı azalır ve aralarındaki bağlar zayıflar. Cildin sıkılığı ve elastiyeti azalır, kırışıklıklar belirginleşir.
Krem kullanıldığında;

* Elasti-Flex, elastin lifleri aralarındaki bağları güçlendirerek daha dirençli hale getiren bir bileşendir.

* Pro-Retinol A hücre yenilenmesini hızlandırmasıyla bilinen kırışıklık karşıtı bir aktifir.
Gözle görülebilir sonuçlar ise;
✔ Nemlenmiş bir cilt
✔Tonu eşitlenmiş cilt
✔4 hafta kullanım sonu ile cilde sıkılığını geri kazandırır. Kırışıklık görünümünü azaltır.
✔Cilt canlılığı geri kazanır.
CAM02062
Öncelikle şunu belirtmeliyim. 23 yaşındayım ve çok sık mimik kullandığımdan dolayı belirli bölgelerde gereğinden fazla kırışıklıklarımın olduğunu farkettim ve bölgesel olarak kullanmak için kırışıklık karşıtı bir krem almak niyetindeyken indirimden bu son kalan kremi kaptım. O yüzden yaş aralığı 40 50 yaş arası ve ben de etkisini hemen görürüm diyerek aldım ve gerçekten de çok memnun kaldım.
CAM02066
Krem açık sarı, beyaz karışımı bir renkte ve inanılmaz güzel kokuyor. Ben akşam yüzümü temizledikten sonra alnıma, dudak üstü kenarlarıma ve boynuma uyguladım. Gözle görülür şekilde cildimdeki kırışıklıkların görünümünün azaldığını fark ettim. Ciltte ağırlık yapmıyor, sürdüğünüzde hemen emiliyor. Masaj yaparak uygularsanız daha etkili olacağı söyleniyor ki ben de dairesel olarak masaj yaparak cildime yedirdim ve etkisini gördüm. 30 yaş üzerindeyseniz kırışıklık karşıtı kremler kullanmaya özen göstermenizi tavsiye ederim. BU kremde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir bir şans verin. Normal fiyatı 50 tl civarında fakat indirimdeyken 25 ya da 30 tl ye alabilirsiniz.
Hoşçakalın ! 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir