Maybelline Affinitone Kapatıcı

Maybelline Affinitone Kapatıcı

Merhaba güzelleriim, bloğuma hoş geldiniiz 🙂

Birkaç gündür inanılmaz mutluyum çünkü öyle şarkılar keşfediyorum ki dinledikçe çalışmak istiyorum 😀 Siz de müzikle çalışmayı sevenlerden misiniz yoksa aiy yok Mary müzikle hayatta çalışamam diyenlerden misiniz benimle yorum olarak paylaşın lütfen :)) Neredeyse 6 aydır kullandığım ve genellikle göz altlarım uykusuzluktan mora dönüştüğü zamanlarda kullanmayı tercih ettiğim kapatıcıdan bahsedeceğim. Popüler kapatıcılardan olan Maybelline Affinitone kapatıcısının bendeki rengi 01 Nude Beige… Hem aydınlatmak hem de göz altlarımı bir tık daha kapatsın dediğim için alışveriş sepetime eklemiştim. Lakin bu ürün hakkında nötrüm…

Maybelline Affinitone Kapatıcı
Maybelline Affinitone Kapatıcı İncelemesi

İçindekiler

Maybelline Affinitone Kapatıcı Yorumlarım

  • Maybelline age rewind kapatıcısını çok sevdiğimi Maybelline Age Rewind The Eraser Göz Altı Kapatıcısı İncelemesi  yazımda bahsetmiştim ve bu ürünü yedekleyerek kullanıyorum. 🙂 Affinitone’u ise çok nadir kullanıyorum.
  • Normalde çok koyu göz altlarım yok fakat sınav ya da stresli dönemlerimde uykusuzluk da eklenince göz altlarım koyulaşıyor. Bunu gidermesi için kullanıyorum.
  • Dediğim gibi çok göz altı morluklarınız varsa çok çok kapatıcılık beklemeyin. Orta bir kapatıcılığı var.
  • Benim göz çevrem çok kuru olduğu için çizgilere dolan ürünlere elim pek gitmiyor. Bu üründen önce göz çevremi nemlendirmezsem istediğim doğal sonucu alamıyorum. Cilmdimle bütünleşmiyor ve en sinir bozucu tarafı çizgilere dolma yapıyor.
  • Kullandığım dönemde nemlendirici uyguladıysam daha başarılı sonuç elde ediyorum. Doğal bir bitiş sağlıyor.
  • Çok aydınlık görünüm kazandırdığını söyleyemeyeceğim maalesef… Ama efsane bir kapatıcı kullanıyorum şu sıralar, bu hafta onun yazısını da bloğuma ekleyeceğim güzellikler 🙂
  • Ben genellikle ıslak süngerle uyguladığımda daha güzel bir sonuç elde ediyorum ama kaşık süngerle de kullanınca doğal görünüyor.
  • Kalıcılık yönünden çok bir beklentiniz olmasın. Ayrıca birkaç saat sonra çizgilere dolma yapıyor.
  • Yağ bezesi vs çıkarmadı.
Maybelline Affinitone Kapatıcı
Maybelline Affinitone Kapatıcı Blog

Sarı alttonlu bir kapatıcı, çok koyu göz altlarım olduğu dönemde tek başına yeterli gelmiyor ve morlukları daha da belli ediyor. Fakat bir tık daha koyu rengini alırsanız kapatabilir. Bunu da aydınlatmak amacıyla kullanabilirsiniz.

Maybelline Affinitone Kapatıcı
Maybelline Affinitone Kapatıcı Yorumları

Yapısı orta yoğunlukta ve kuru bir göz çevreniz yoksa anlaşabilirsiniz. Ama kuru göz çevresine sahipseniz mutlaka nemlendirici kullanmanızı öneririm.

Maybelline Affinitone Kapatıcı
Maybelline Affinitone Kapatıcı Blog

Aplikatörü süngerli ve uygulama açısından ben bir sorun yaşamıyorum.

Maybelline Affinitone Kapatıcı 01 Nude Beige Rengi ve Duruşu

Maybelline Affinitone Kapatıcı 01 Nude Beige Kullananlar
Maybelline Affinitone Kapatıcı 01 Nude Beige Kullananlar
Maybelline Affinitone Kapatıcı Blog
Maybelline Affinitone Kapatıcı Blog
Kapatıcı Arşivleri Blog
Kapatıcı Arşivleri Blog

Sarı alttonlu bir kapatıcı, ben bazen cildimde bölgesel olarak uygulama yapıyorum. Özellikle yaz aylarında çok ten ürünü kullanmak istemediğimde tek başına yeterli oluyor. Özellikle lekeleri kapatmak için uyguladığımda çok daha başarılı… Ama öncesinde mutlaka nemlendirici sürüyorum.

Maybelline Affinitone Kapatıcı
Maybelline Affinitone Kapatıcı Blog

Maybelline Affinitone Kapatıcı Kaç Ml / Nerede Satılıyor?

Maybelline affinitone kapatıcı 7,5 ml ve açıldıktan sonra 6 ay kullanım süresi var. Ben genellikle lekelerimi kapatmak istediğimde ya da göz altlarımı nötrlemek istediğimde kullanıyorum. Bir daha alır mıyım hiç sanmıyorum farklı ve daha güzel kapatıcıların olduğunu düşünüyorum. Maybelline ürünlerini Gratis, Rossmann, Watsons, Migros gibi birçok yerde bulabilirsiniz. Maybelline Affinitone Kapatıcı fiyatı 20-30 TL arasında bir fiyatı var ama indirimlerde daha uygun bir fiyata düşüyor.

Bloğumdaki makyaj ürünleri incelemlerimi merak ederseniz Makyaj Kategorisine ışınlanabilirsiniz. 🙂

Bloğumu beğendiyseniz yeni yazılarımdan haberdar olmak için Instagram, Facebook ve Google Plus hesaplarımı takip edebilirsiniz. Hoşçaaakaalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir