Maybelline Moisture Extreme 455 Flamant Rose Flomingo Ruj

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Günlük olarak kullanmayı sevdiğim rujlar pembe tonları olsa da ruh halime ve nereye gideceğime bağlı olarak ruj seçimlerim değişebiliyor. Ayrıca dudaklarım çok kuruduğu zaman mat rujlardan uzak duruyorum çünkü öyle zamanlarda tavşan gibi dudaklarımı kemirdiğimden yara oluyor. 🙁 Dudaklarımı kendimden korumanın yolu ise benim için ekstra nem veren rujlar oluyor.

maybelline-flamant-rose-flomingo-2

Maybelline moisture extreme serisi adından da anlaşılabileceği gibi ekstra nem vermeyi vaat ediyor. Bence işlevini de başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Lipbalm yerine bile taşınabilecek ruj… Yapısı ise oldukça yumuşak ve sürümü kolay… Rengi koyulaştırmak için üst üste sürebilirsiniz fakat altına yoğun lipbalm sürerseniz yapısı tuhaf hale gelip rengini belli etmeyebiliyor.

IMG_20170203_214303_946

Maybelline moisture extreme 455 flamant rose flomingo rujun rengi ise çok hafif pembe içeren doğal bir ruj… Parlak bitişli olmasına rağmen günlük hayatta sıklıkla kullanıyorum.

maybelline-flamant-rose-flomingo-5

Kalıcılığı gün içerisinde bir şey yediğinizde ya da içtiğinizde gidiyor. Bu durumda tazelemeniz gerekiyor.  Ama onun haricinde bir renk uçması söz konusu değil. Kokusu ise oldukça güzel ve sürdükten sonra duyumsayıp rahatsız olmuyorum. Doğal makyajlarda elimin sık gittiği rujlardan 🙂

maybelline-flamant-rose-flomingo-3 maybelline-flamant-rose-flomingo-4

Mouisture extreme kırmızı, çok da sağlam olmayan bir ambalaja sahip… Fiyatı ise oldukça makul 7-10 TL civarı… İndirimlerde günlük ruj arayanlar mutlaka bakmalı çünkü kış aylarında çok kullanışlı oluyor.

Sizler kullandınız mı maybelline moisture extreme rujlarını? Günlük makyajlara yakıştırdığınız rujlar neler? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen! Bloğumu beğendiyseniz sağ köşedeki “takip et” butonundan, facebook, instagram ve Google + ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Kendinize iyi bakın, hoşçakaaalııın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

6 yorum

  1. ayy ben de kullanıyorum. yazin boyle renkler ve ışıltılı, parlal bitişli rujlar harika görünüyor…….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir