Missha Power Block Güneş Kremi

Missha Güneş Kremi Yorumları

Merhaba dostlarıım, bloğuma hoş geldiniiz 🙂

Son zamanlarda sıcakların bastırması ve güneşin zararlı etkilerini artırması ile birlikte cilt bakımını ve güneş kremi kullanımını artırdım. Son alışverişimde farklı ürün denemek için Missha power block güneş kremini almıştım. Hatta Kozmetik Alışverişim yazımda da bahsetmiştim; dilerseniz linke tıklayarak hızlı bir şekilde neler aldığımı inceleyebilirsiniz. Cilt tipim hassas, karma, lekelenmeye ve sivilcelenmeye müsait… Bu nedenle her mevsim yüksek koruma faktörlü güneş kremleri uyguluyorum. Özellikle sivilce yapmayan, yoğun yapıda olmayan ve hemen emilen güneş kremlerini tercih ediyorum. Missha power block güneş kremi diğer adıyla Missha pembe güneş kremi yorumlarıma geçelim 🙂

Missha Power Block Güneş Kremi Blog
Missha Power Block Güneş Kremi Blog
Missha Pembe Güneş Kremi Kullananlar
Missha Pembe Güneş Kremi Kullananlar

İçindekiler

Missha Pembe Güneş Kremi Kullananlar | Ne İşe Yarar?

Missha power bloc güneş kremi vaatleri arasında koyulaşmış cildi açma, leke görünümünü azaltma ve oluşumunu engelleme, cilde parlak bir görünüm kazandırma ve sivilce, reaksiyon meydana getirmeden cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma içeriyor. Güneş kremi kullanımında uzmanlar iki parmak boyunda güneş kreminin cilde uygulanmasını öneriyor. Aynı zamanda kişiler çok terliyor ya da gün içinde havuz, denize giriyorsa tazelenmesi gerektiğini vurguluyor. Güneş kremini her mevsim kullanarak cildinizde leke, koyu halka oluşumu engellenebilir. Bu nedenle mümkünse her mevsim cilt tipine uygun, yüksek koruma faktörü içeren güneş kremleri tercih edilmelidir.

Missha Power Block Güneş Kremi Ne İşe Yarar?
Missha Power Block Güneş Kremi Ne İşe Yarar?

Missha Power Block Güneş Kremi Yorumlarım

  • Yapısı orta yoğunlukta ve uygulaması oldukça kolay…
  • Yüzünüze ilk sürdüğünüzde belli bellirsiz bir beyazlık oluyor ancak çok sürmeden ürün cilt tarafından emiliyor.
  • Cildim daha parlak, sağlıklı ve ışıltılı görünüyor. Hatta canlı, parlak bitişli makyaj yaparken bariyer olarak cildi güzel hazırlıyor.
  • Yaklaşık olarak bir aydır düzenli olarak kullanıyorum. Cildimde herhangi bir sivilce, reaksiyon problemi yaşamadım.
  • Leke oluşumu ya da koyu halkalar cildimde çıkmadı. Bu nedenle güneş koruyucu özelliğinin yüksek olduğunu söyleyebilirim.
  • Çok esmer ya da buğday tenliyseniz başlangıçtaki beyazlık rahatsız edebilir. Aynı zamanda yağlı cilt tipine sahip olup olumsuz yorumlar da okumuştum. Ancak benim karma ve hassas cildimle iyi anlaştı.
  • Tenim açık renk olduğu için ilk uyguladığımdaki beyazlık çok göze batmıyor ve hızlı emildiği için çok sorun etmiyorum açıkçası…
  • Tek eksi yanı gözlere çok yakın uygulanırsa inanılmaz göz yakıyor. Bunun haricinde hiçbir sorun yaşamadım.
  • Emilimi hızlı, reaksiyon göstermedi, koruması yüksek bir güneş kremi… Ancak daha uygun fiyata daha yüksek performanslı güneş kremleri olduğunu düşünüyorum. Hatta bloğumda arama bölümüne “güneş kremi kullananlar” yazarak kullandığım ve incelediğim ürünlerin yorumlarına ulaşabilirsiniz.
Güneş Kremi Öneri
Güneş Kremi Öneri

Tüp formunda, beyaz ve pembe renkte bir güneş kremidir. Ambalajı kullanışlı ve istediğim kadar ürünü rahatlıkla alıp uygulayabiliyorum.

Missha Güneş Kremi Yorumları
Missha Güneş Kremi Yorumları

Missha Pembe Güneş Kremi İçeriği

İçeriğini merak ederseniz aşağıdaki fotoğraftan detaylı bakabilirsiniz.

Missha Pembe Güneş Kremi İçeriği
Missha Pembe Güneş Kremi İçeriği

Missha Power Block Güneş Kremi Nerede Satılıyor?

Missha ürünlerini online ya da mağazalardan Missha şubelerinden temin edebilirsiniz. Aynı zamanda Trendyol, Hepsiburada gibi sitelerden hızlı ve kolay şekilde alabilirsiniz. Performansı yüksek bir güneş kremi ancak bir daha alacağımı sanmıyorum. Çünkü yapısı ile daha iyi anlaştığım, uygun fiyatlı güneş kremleri var.

Missha Power Block Güneş Kremi Nerede Satılıyor?
Missha Power Block Güneş Kremi Nerede Satılıyor?

Bloğumu beğendiyseniz yeni yazılarımdan haberdar olmak için Instagram, Facebook  hesaplarımı takip edebilirsiniz. Hoşçaaakaalııın:)

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir