Nivoshe Ayak Bakım Spreyi

Nivoshe Ayak Bakım Spreyi Kullananlar

Merhaba dostlarııım, bloğuma hoş geldiniiiz 🙂

Bugün sizlere oldukça araştırdığım ve eşimin bayılarak kullandığı bir üründen bahsedeceğim: Nivoshe Ayak Bakım Spreyi … Günlük hayatta yoğun çalışma temposu ile sürekli ayakta duruyor eşim ve hep ayakkabının içerisinde olan ayaklarında koku, kaşıntı ve kızarıklık problemi yaşıyordu. Özellikle hassas cilde sahip olduğu için direkt ayakları kıpkırmızı olup sürekli kaşınıyordu ve koku probleminden şikayetçiydi. Araştırmalarım doğrultusunda en çok beğenilen ve koku, kaşıntı problemini ortadan kaldıran Nivoshe ayak bakım spreyine denk geldim. Ter önleyici katkılı koku giderici olarak geçiyor ve gerçekten de asla ayakları terletmiyor. Eğer gün içerisinde sürekli ayakkabı giyiyorsanız, ayaktaysanız ve koku olmasın, ayağım kaşınmasın derseniz yedek olarak bulundurulması gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum. Ara ara kampanyaya geliyor ve ikinci şişesi 1 TL olarak satılıyor ürünü favorileyip takip edebilirsiniz. Gerçekten de asla koku olmuyor ve kaşıntı hiç yok.. Kullanmadan önce eşimin kıpkırmızı olan ayakları bu ürünü düzenli kullanımdan sonra kendine geldi ve hiç ama hiç koku problemi olmuyor. Ki eşim hijyen, koku konusunda çok çoook hassastır ve ondan tam not aldı. Hâl böyle olunca sizinle de paylaşmak istedim, sizin de böyle bir probleminiz varsa gerçekten güvenerek alabilirsiniz.

Ayak Koku Giderici Sprey Nasıl Kullanılır?
Ayak Koku Giderici Sprey Nasıl Kullanılır?

İçindekiler

Ayak Koku Giderici Sprey Nasıl Kullanılır?

Piyasada birçok marka bulunuyor. Ayak koku giderici sprey olarak satılan ve yorumlar yapılan markalar arasında eşimin kullandığı Nivoshe markasına ait ve gerçekten çok etkili bir üründür. Nivoshe ter önleyici katkılı koku giderici ayak bakım spreyi kullanımı:

Ürünü kullanmadan önce çalkalayın ve önce ayaklara uygulayıp kurumasını bekledikten sonra çorap giyin. Ayakkabınız hava almıyorsa ya da gün boyunca ayakkabıyı giyecekseniz işiniz garanti olması için ayakkabının içerisine de uygulayın ve bir süre bekledikten sonra giyin. Eşim başlarda her gün kullandı sonra gün aşırı şekilde kullanıma devam etti ve çok memnun olduğunu belirtiyor. Evde yedeklediğimiz bakım ürünleri arasında yerini aldığını belirtebilirim.

Nivoshe Ayak Bakım Spreyi Yorumlar
Nivoshe Ayak Bakım Spreyi Yorumlar

Nivoshe Ayak Bakım Spreyi Yorumlar

 • Öncelikle yoğun çalışma saatleriniz varsa ve gün boyu ayaklarınız ayakkabı içindeyse kuşkusuz terleyip koku, ter ve kaşıntı gibi problemler olabilir.
 • Özellikle koku ve kaşıntı bir aradaysa terleme söz konusu olabiliyor. Bunu önlemek için ter önleyici ayak bakım spreylerini tercih edebilirsiniz. Nivoshe markası ise bu beklentinizi en iyi şekilde karşılayan ve uygun fiyatlı bir üründür.
 • Başlangıçta her gün eşim kullandı sonrasında gün aşırı kullandı ayakkabısında ancak ayağı için her gün kullandı.
 • Hiç ama hiç ter, koku, kaşıntı, reaksiyon gibi problemler yaşamadı.
 • Ayakkabının içine sıktığınızda dahil hiçbir şekilde koku vs olmuyor.
 • Bir yere gidildiğinde, misafirlikte vs rahatsız olunabiliyor ayak kokusundan dolayı… (Eve geldiğinde temizlenip ayakların yıkandığını düşünüyorum :D) Bu durumlarda sorun yaşamamak kendini kötü hissetmemek için en iyi çözüm diyebilirim.
 • Tek olumsuz tarafı bence boyunun ufak olması onun dışında problem yok…
 • Ufak boy olmasına rağmen bence kullanım sıklığı ideal ancak düzenli kullanım için büyük boy versiyonlarının olması gerektiğini düşünüyorum.
 • Sprey mekanizması olduğu için kullanımı pratik ve kolaydır.
Ayak Kokusuna Kesin Çözüm Nedir?
Ayak Kokusuna Kesin Çözüm Nedir?

Ayak Kokusuna Kesin Çözüm Nedir?

Ayak bakımına ve kokusu konusunda hassasiyeti olan kişilerin belirli aralıklarla bakımlar yapar. Ancak gün içinde yoğun çalışan ve sürekli ayakkabı içinde olan ayaklar terler, bakteri oluşturduğu için hem koku sorunu olur hem de kaşıntı hatta yara, reaksiyongibi durumlar yaşanabilir. Bunu engellemek için ayak kokusuna kesin çözüm nedir diye sorulduğunda ter önleyici ayak bakım spreylerinin kullanımı diyebilirim. Eşim Nivoshe ayak bakım spreyi kullanıyor ve çok çok memnun, kullanımı pratik ve yanınızda rahatlıkta taşıyabilirsiniz. Asla koku olmuyor, ayaklar terlemiyor ve kaşıntı sorunu yaşanmıyor.

Ayak Spreyi Ne İşe Yarar?
Ayak Spreyi Ne İşe Yarar?

Ayak Spreyi Ne İşe Yarar?

Ayak spreyi son zamanlarda popüler olan ürünlerin başında yer alıyor. Çalışma saatlerinin yoğunluğu, hava aldırmayan ve yapısı kaliteli olmayan ayakkabıların kullanımı, ayakların hassasiyeti gibi faktörler bireylerin ayak sağlığını etkiliyor. Bu durumda ayakta kokma, terleme, kaşıntı, kızarıklık gibi sorunlar yaşanabiliyor. Bunları engellemek için ayak spreyi kullanılır. Ayak spreyi ne işe yarar?

 • Ayaklar terlemez ve bakteri oluşumu, çoğalması engellenir.
 • Ayak kokusuna kesin çözüm isteyenler ayak bakım spreylerini deneyebilir.
 • Kaşıntı ve kızarıklık gibi sorunlar ortadan kalkar.
 • Boyutları idealdir ve sprey yapıda olduğu için kullanımı basittir.
 • Ayakta koku, kaşıntı vs yaşatmadığı için kişinin özgüveninin artmasını sağlar.
Ayak Kokusu İçin En Etkili İlaç
Ayak Kokusu İçin En Etkili İlaç

Ayak Kokusu İçin En Etkili İlaç

Ayak kokusu problemi yaşayanlar için farklı markalar spreyler çıkarmıştır. Açıkçası eşim sadece bir ürün denedi ve onu sevdiği için aynı üründen yola devam ediyoruz. Nivoshe ayak bakım spreyi oldukça etkili bir sprey ve asla ter, kaşıntı vs yapmıyor. Canı gönülden önerdiğim, kim kullandıysa teşekkür ettiği bir ürün diyebilirim. Eğer ayakta çok kalıyorsanız, ter, koku, kaşıntı yaşıyorsanız bir şans vermenizi öneririm.

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir