Palmolive Aroma Sensations Feel The Massage Duş Jeli

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün sizlere hiç sıkılmadan kullandığım tek duş jelinden bahsedeceğim. Normalde duş jellerinde oldukça maymun iştahlıyım efenim 😀 Şöyleki kokularından çok çabuk sıkılıyorum ya da kokusunu sevmediklerimi kullanamıyorum. Bu yüzden benim için farklı duş jeli kullanmak kumar oynamak gibi 😀 Yaklaşık 3 senedir duş rafımda olmazsa olmazı  Palmolive Aroma Sensations Feel The Massage Duş Jelini anlatmadığımı fark edip bloğuma yorumlarımı eklemek istedim. 🙂

İçindekiler

Palmolive Aroma Sensations Feel The Massage Duş Jeli Vaatleri

İçerisindeki ölü deniz tuzu, Aleo vera ve su nanesi özü ile zenginleştirilmiş formülü ile cildi yenileyeceğini, nazikçe ovalayarak cildi ölü derilerden arındırdığını söylüyor.

Palmolive Aroma Sensations Feel The Massage Duş Jeli Yorumlarım

  • Açık mavi, tam da denizi andıran bir renge sahip…
  • Yapısı akışkan ve ben genellikle kese işlemleriyle birlikte uyguluyorum.
  • Saçlarımda kremi bekletirken vücuduma Palmolive Aroma Sensations Feel The Massage Duş Jelini sürüp keseleme işlemini yapıyorum. Bu sayede içerisindeki minik partiküller sayesinde ölü derilerimden arındırıyorum.
  • İnanılmaz güzel kokuyor, denizi özlediğimde (Bir Ankaralı için her zaman :D), üzüldüğümde ya da stresli olduğumda ferahlatıcı bir etkiye sahip benim için… Özellikle benim gibi üzüldüğünüzde ya da canınız sıkkın olduğunda kendinizi duşa atıyorsanız çok seveceğiniz bir duş jeli… Kokusu gerçekten çok ferahlatıyor beni…

Palmolive Aroma Sensations Feel The Massage Duş Jeli ambalajı kapaklı ve şaffaf… Şeffaf olması ne kadar ürün kaldığını görmek açısından güzel düşünülmüş. Kapak kısmında ben çok sorun yaşamıyorum açıkçası ama ürünü alamayan kişiler olduğunu forumlarda okudum.

Palmolive Aroma Sensations Feel The Massage Duş Jeli Fiyatı / Nerelerde Satılıyor?

Palmolive Aroma Sensations Feel The Massage Duş Jelini Gratis, Rossman gibi birçok kozmetik mağazalardan ya da markettlerden bulabilirsiniz. Palmolive Aroma Sensations Feel The Massage Duş Jeli İçeriğini merak eden okuyucularım alttaki fotoğraftan inceleyebilir.

Palmolive Aroma Sensations Feel The Massage Duş Jeli fiyatı 15 TL civarı… Ben genellikle 500 ml olandan alıyorum, oldukça bereketli bir duş jeli… Ferahlatan, cildi yenileyen duş jeli arıyorsanız Palmolive Aroma Sensations Feel The Massage Duş Jeline bakabilirsiniz.

Daha fazla ürün incelemelerim için bloğumdaki Bakım kategorisine göz atabilirsiniz.

Bloğumu beğendiyseniz Instagram, Facebook ve Google Plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakalın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir