Philips Satin Compact Kalem Düzeltici

Philips Satin Compact Kalem Düzeltici Yorumlar

Merhaba dostlarım, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün sizlerle Philips Lumea Advanced IPL Epilasyon Aletinin yanında hediye olarak gelen Philips Satin Compact Kalem Düzelticisini inceleyeceğiz. Philips Lumea ile ilgili çok soru geliyor öncesinde nasıl kullanılır, nelere dikkat edilmesi gerekiyor, detaylı bilgileri Philips Lumea BRI921 Lazer Epilasyon Aleti yazımda paylamşmıştım. Etkilerini aşama aşama bloğuma ekleyeceğim canlarım, takipte kalın 🙂 Aslında Philips Satin Compact Kalem Düzelticisinden çok umudum yoktu. Ancak hızlı hazırlanmam gereken bir zamanda hayatımı kurtardı ve kullanım alanlarını araştırınca gerçekten performansını, işlevini çok beğendim. Dilerseniz Philips Satin Compact Kalem Düzeltici İncelemesine geçelim.

Philips Satin Compact Kalem Düzeltici Ne İşe Yarar?
Philips Satin Compact Kalem Düzeltici Ne İşe Yarar?

İçindekiler

Philips Satin Compact Kalem Düzeltici Ne İşe Yarar?

Kaşları düzeltmek, burun kıllarından kurtulmak ya da kulak kıllarından kurtulmak için kullanılıyor. Erkekler de kadınlar da kullanabilir. Gerçekten işe yarıyor mu derseniz kesinlikle EVET! Hem çok hızlı bir şekilde işlem yapabiliyorsunuz hem de kılları çok iyi bir şekilde kısaltıyor.

 Philips Satin Compact Kalem Düzeltici Nasıl Kullanılır?

Philips Satin Compact Kalem Düzeltici Nasıl Kullanılır?

Philips Satin Compact Kalem Düzeltici Nasıl Kullanılır?

Kaşlarınızda kullanacaksanız taramanızı ve kısaltma işlemi yapmanız gerekiyorsa yapmanızı öneririm. Sonrasında kaşınızı kılların çıkış yönüne doğru düzeltici ile geçin. Burun kılları içinde cihazı yerleştirin ve yavaşça hareket ettin. Aynı zamanda kulak içlerindeki kılları almak istiyorsanız cihazı yavaş hareketlerle bölgesel olarak uygulayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta kulak kanalına 5 mm’den fazla ulaşmaması gerekiyor.

Philips Satin Compact Kalem Düzeltici Yorumlar
Philips Satin Compact Kalem Düzeltici Yorumlar

Philips Satin Compact Kalem Düzeltici Yorumlarım

  • Kaşlarınızı düzeltmek için öncesinde kesme işlemi yapacaksanız onu yaptıktan sonra devam etmenizi öneririm. Aksi halde uzun kaşların altında olan ince kılları kesmekte zorlanabilirsiniz.
  • Kaşların alt kısmını almak daha zordur. İple almaya alışkınsanız hafif bir gerginlik olmak zorundadır iyi bir işlem için… Ancak bu ürün ile kaş altlarını da güzel bir şekilde alabiliyorsunuz.
  • Yeni çıkmakta olan kıl köklerini çok iyi almıyor ancak olan kılları çok iyi bir şekilde alıyor.
  • ACITMIYOR! Ben başlangıçta acıtacak diye düşünüyordum ancak ucu tırtıklı ve keskin olduğundan kılları hemencecik acıtmadan alıyor.
  • İple ya da ağda ile aldındığı kadar kızarıklığa neden olmuyor. Ancak hafif kızarıklık meydana geliyor, o da 5 dakika içerisinde geçiyor zaten..
  • Burun kılları için de cihazı birkaç kez hareket ettirip kılları aldığınızdan emin olmanız gerekiyor. Kılları alıyor mu derseniz kesinlikle EVET!
  • Kulak kıllarını almasam da alındığını yazan birçok yorum gördüm ve memnun kalanlar vardı. Özellikle erkekler için kurtarıcı olacağını düşünüyorum.
  • Her işlemden sonra cihazı güzel bir şekilde temizlemek gerekiyor.
  • Pille çalışıyor ve ben bir aydır kullanıyorum bir adet pil gitti şimdiye kadar…
  • Eksi yanı çok fazla sesi çıkıyor 😀 Özellikle tüm işlem yapacaksanız biraz baş ağrıtıyor. 😀
Philips Satin Compact Kalem Düzeltici Nasıl Çalışır?
Philips Satin Compact Kalem Düzeltici Nasıl Çalışır?

Oldukça hafif ve ergonomik… İster evinizde ister seyahatlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Benim gerçekten sevdiğim bir cihaz oldu. Aynı markanın tek satışına rastlamadım ancak farklı markaların ürünleri mevcut… Denemek isterseniz şans verebilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşürüüüüz, sizi seviyoruuum 🙂 Instagram Meryemlecom hesabımdan takip edebilirsiniz 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir