Pretty Perfect: Rejuvenating Eye Roll On

Herkese merhabalar !
Göz çevremizi çevresel fatörlerden, mimiklerden korumanın en etkili yollarından biri düzenli olarak nemlendirici kullanıp, göz çevremizi zararlı etkenlerden uzak tutmaktır. Bunun için ise günde en fazla iki dakika ayırıp bakımımızı yapmak..
Günlük makyajınızı çıkardıktan sonra temiz cildinize kendinize uygun kremi sürmek sizi hem daha gençleştirecek hem de kendinize ayırdığınız zaman için mutlu olacaksınız. CAM01193

CAM01202

CAM01207

CAM01201
Göz roll on’larını her zaman daha kullanışlı bulmuşumdur. Fiyatına göre oldukça başarılı bir ürün kesinlikle… Bazen krem sürmeye üşendiğinizde ama sürmek de istediğinizde çok pratik oluyor. Ben bu ürünü vize haftasında kullandım. Uzun süre ders çalışıp, sabahladığım dönemde gayet dinamik görünümde kalmamı sağladı. Gözaltı morluklarım fazla olmamakla birlikte uykusuz dönemde biraz kendini belli ediyor. Ben de bu görüntüyü sevmediğimden ve sabahları da yoğun kapatıcı, fondatönle uğraşmayı sevmediğimden kurtarıcım oldu diyebilirim. Hem cilt makyajı yapmıyorum sınav döneminde hem de sağlıklı görünüyorum daha ne olsun. :))
Roll’onun sevmediğim tek yanı sürdükten sonra birkaç dakika yapış yapış olması… Ben gözlerimi açıp kapatarak kurutuyorum. Sonradan o yapışıklık hissi geçiyor.
Roll on’un içerisinde kafain ve vitamin B5 bulunuyor. B5 cilt gelişiminde etkili olduğu için sağlıklı bir görünüm kazanmanıza yardımcı oluyor. Kafeinde koyu gözaltlarının oluşmasını engelliyor. Her zaman yanınızda rahatlıkla taşıyabilir ve gün içerisinde rahatlıkla tazeleyebilirsiniz.
Yeni yazılarda görüşmek üzere… :))

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir