Loreal Paris Elseve Mucizevi Bakım Yağı

Merhabalar :))
Şimdi size saçlarımda harikalar yaratan bir üründen bahsetmek istiyorum. Ama ilk önce saç tipimden bahsedeyim. Olduğunca kıvırcık, ince telli, hassas ve kabaran bir saç yapısına sahibim. Her daim bakım yapmanı isteyen kıvırcık saçlılara selam olsun. :))
CAM01209

CAM01213
Her şeyden önce benim için önemli olan saçlarımın kabarmaması ve saçlarımın beslendiğini hissetmem. Sınava hazırlandığım dönemde sinirlenip kısacık kestirmiştim hâlâ uzatmaya çalışıyorum. Şu an uzun olsa da saçlarım bana göre yeterince uzun değil ve uzatmaya devam ediyorum. Bunun için de saç bakım yağları en yakın dostlarım. :))

Çok konuşulan, uzun uzun methedilen ürün tüm övgüleri hakediyor bence… Sanırım üç renkli kapaktan oluşuyor ve her birinin farklı işlevleri var. Benim kullandığım sarı kapaklı besleyici olan… Kokusu muhteşem… Saçlarımı kuruttuktan sonra elime birkaç pompa sıkıp ısıtıyorum ellerimin arasında sonra saçlarıma iyice yediriyorum. Dikkat ettiğim nokta diplerime getirmemeye çalışıyorum yoksa saçlarım hemen yağlanabiliyor.

Vaatleri arasında saçları ağırlaştırmayacağı, besleyeceği, canlı görünüm sağlayacağı, yumuşak ve parlak saçlar elde edileceğini söylüyor ve gerçekten vaatlerini güzel bir biçimde yerine getiriyor. Yapısındaki çiçek özlerinin sayesinde saçlarınız yumuşacık ve parlak oluyor. Benim için saç ürünlerinde vazgeçilmez loreal elseve bakım yağı… Kuru, ince telli saçlara sahip olanlara düşünmeden tavsiye ederim. Şimdi mor kapaklı onarıcı özelliği olan ikinci şişesine başlayacağım. Saçlarınıza parlaklık kazandırıp beslemek isteyenlere öneririm.
Hoşçakalın :))

Bunları da beğenebilirsiniz

2 yorum

  1. Bende bu ürüne bayılıyorum muhteşem ötesi harika bakım sağlıyor benim saçlarım dalgalı ve kabarık ama bu ürün sayesinde onarıldı herkese tavsiye ediyorum bu arada ben mor kapaklı onarıcı sını kullanıyorum sarısını hiç kullanmadım gratislerde ve watsonslarda var fiyatı 15.90TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir