Rival de Loop Young Tırnak Eti Krem İncelemesi

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün sizlere bayram şekerini anımsatan bir ambalajı olan tırnak eti bakım kreminden bahsedeceğim. Rossmann’da alışverişim sırasında denk geldiğim aslında tırnak sertleştirici krem olarak geçen fakat üzerindeki almanca yazıyı çevirince kütikül kremi olduğunu anladım. 🙂 Ojelerden ve sertleştirici cilalardan yorulan tırnaklarıma bakım yapmak için ben genellikle tırnak bakım yağlarından ve kremlerde yararlanıyorum.  Favori oje ve tırnak bakım ürünlerinden bahsettiğim Tırnak kategorisini dilerseniz inceleyebilirsiniz. Rival de Loop’un top coatından memnun kalınca kütikül kremini de denemek istedim. Kütikül kreminin tam ismi Rival de Loop Young Nagelhaut creme olarak geçiyor.

İçindekiler

Rival de Loop Young Tırnak Eti Krem Yorumlarım

  • Tırnaklarıma her hafta mutlaka bakım yaparım bu yüzden eski kırılganlığı ve üzerindeki pul pul görünüm gitti. Uyguladığım bakım kürlerini de yakında bloğumda paylaşacağım güzeller, mutlaka takipte kalın 🙂
  • Bazı dönemler tırnaklarımın renginin soluklaştığını hissettiğimde oje ve tırnak yüzeyini kaplayıp hava almasını engelleyen ürünlerden kaçınıyorum. Rival de Loop Young kütikül kremi direkt tırnaklara uygulayıp hava almasını sağladığı için çok sevdim.
  • Yapısı yoğun fakat tırnağa uygulanınca hemen emiliyor.
  • Kütikül kısmına uyguladığımda tırnak etlerim yumuşacık oluyor. Hatta manikür yapmadan önce çok az uygulayıp kütiküllerimi rahat bir şekilde almamı sağlıyor.
  • Tırnak yüzeylerine bakım yaptığını da düşünüyorum özellikle oje ya da ev işlerinden dolayı yıpranmış tırnaklarınız varsa mutlaka tırnaklarınız hassaslaşacaktır. Bu gibi durumlarda tırnakların gerçekten güçlenmesini sağlıyor.
  • Tırnaklarımı ekstra sertleştirdiğini düşünmüyorum.
  • Tırnaklarınızda oje olsa bile günlük tırnak etlerinizi nemlendiren bir krem kullanmamız gerekiyor. Benim çoğunlukla tercihim Rival de Loop Young tırnak eti kreminden yana oluyor açıkçası…

Rival de Loop Young Tırnak Eti Kremin ambalajı tüp formunda ve kesik uçlu… Bu ucu sayesinde direkt ürünü tırnaklarınıza alabiliyorsunuz.

Rengi çok açık pembee gerçekten şeker gibi bir kokusu var. Uygularken aşırı eğleniyorummm 😀

Bazı günler oje sürdüğümde de tırnak etlerimi nemlendirmek için sürüyorum.

Rival de Loop Young Tırnak Eti Krem Nerede Satılıyor?

Rival de Loop ürünlerine Rossmann‘lardan ulaşabilirsiniz. Fiyat performans bakımından benim beğendiğim bir marka… Rival de Loop Young Tırnak Eti Krem fiyatı 5 ya da 7 TL arasında bir fiyatı vardı. Bulmak bayağı zor fakat ben Ankara Armada’da bulunan Rossmann’dan alıyorum. Okuluma en yakın orası olduğu için ders aralarını değerlendiriyorum hehe 😀 Siz de denk gelirseniz şans vermenizi öneririm.

Oje önerilerim ve tırnak bakım yazılarımı okumak için bloğumdaki Tırnak Kategorisine bakabilirsiniz. 🙂

Yeni yazılarımdan haberdar olmak için Instagram, Facebook ve Google Plus hesaplarımı takip edebilirsiniz. Hoşçakalıın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir