Spin Decor Tablet Mop Yeni Nesil Temizlik Seti

Spin Decor Tablet Mop Yeni Nesil Temizlik Seti Nasıl Kullanılır?

Merhaba dostlarıım, bloğuma hoş geldiniiz 🙂

Bugün sizlere çok çok severek kullandığım bir üründen bahsedeceğim: Spin Decor Tablet Mop Yeni Nesil Temizlik Seti … Mop vileda konusunda aşırı titiz biriyim. Evlenmeden önce birçok vileda kullandım ama çoğunu beğenmediğim için temizlik bir süre sonra işkenceye dönüşüyordu. Evlilik hazırlığı yaparken de yüzeyi iyi temizleyen, her yere kolay ulaşabilen ancak su ile birleştikten sonra kolay sıkılan bir ürün olsun istedim. Araştırma yaparken de Spin Decor Tablet Mop Yeni Nesil Temizlik Setine denk geldim. Her kullandığımda da bu eve aldığım en iyi şeylerden biri diyorum. Hani çoğu vilada ya da mopta saç tüy vs almaz ya da iyi temizlemez ya bu üründe öyle bir şey söz konusu değil. Dilerseniz Spin Decor Tablet Mop Yeni Nesil Temizlik Seti İncelemesine geçelim.

Spin Decor Tablet Mop Yeni Nesil Temizlik Seti Nasıl Kullanılır?
Spin Decor Tablet Mop Yeni Nesil Temizlik Seti Nasıl Kullanılır?
Spin Decor Tablet Mop Yeni Nesil Temizlik Seti Kullananlar
Spin Decor Tablet Mop Yeni Nesil Temizlik Seti Kullananlar

İçindekiler

Spin Decor Tablet Mop Yeni Nesil Temizlik Seti Kullananlar | Nasıl Kullanılır?

Kutu ilk geldiğinde uzun sopa kısmı yok nasıl olacak diye düşünmüştüm. Sonra parçalı olduğunu gördüm ve boyunu da kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Ben hepsini birleştirerek kullanıyorum. Hem böylece dolap altları, baza ya da koltuk altlarını kolayca silebiliyorsunuz. İçinden 4 adet mop bezi çıkıyor. Ben yedekli olarak kullanıyorum ikisini… Birini kullanıp diğerini atıp yıkıyorum; hemen deforme olmadı aktif kullandığım halde… Olsa bile birçok markette zaten satılıyor; uygun fiyata hemen alabilirsiniz.

Vileda Mop Sapı
Vileda Mop Sapı

Mop iki kısımdan oluşuyor. Biri deterjanlı su olan kısım diğeri ise kurulama yapmak için suyu sıkmak için kullanılan kısım… Mop sopasının tam yatan kısmını kovadan geçiriyorsunuz. Bir de mop bezini değiştirirken uç takma yerini mutlaka geçirin aksi halde su sıkma işleminde çıkacak ya da takılacaktır. Ucunu geçirirseniz hemencecik işlerinizi halledersiniz. 🙂

Spin Decor Tablet Mop Yeni Nesil Temizlik Setinde kova başlığını düzgünce yerleştirebilmek için mekanizması var. Olmadığında geçmediği için hiçbir şekilde zorlamamak gerekiyor; hemen ters çevirip doğru olan yere takabilirsiniz.

Spin Decor Tablet Mop Yeni Nesil Temizlik Seti Yorumlar
Spin Decor Tablet Mop Yeni Nesil Temizlik Seti Yorumlar

Spin Decor Tablet Mop Yeni Nesil Temizlik Seti Yorumlarım

  • Boyut olarak uzun ve genişliği dar olduğu için çok fazla yer kaplamıyor. Bence bu açıdan büyük bir artı ve mop sopasını içine yerleştirip kaldırabiliyorsunuz.
  • Mop bezi kıl, toz, tüy her şeyi temizliyor. Bir taraftan alıp diğer köşeye bırakmıyor. Evin temizlendiğini hissediyorsunuz.
  • Bezi istediğiniz zaman çıkarıp temizleyebiliyorsunuz, değiştirebiliyorsunuz.
  • Mop sopasını istediğiniz boyutta ayarlayabiliyor, kaldırabiliyorsunuz.
  • Mop sopası oynar başlıklı olduğu için dolap, baza, koltuk altlarına çok rahat giriyor, temizliyor.
  • Mopu sıkma konusunda da oldukça başarılı; aşırı güç uygulamanıza gerek yok. Ben iki kez takıp çıkarıyorum, yeteri kadar nemi kalıyor ancak supsulu kalıp zemine zarar verecek düzeyde de olmuyor.
  • Hemen temizlik yapılması gereken zamanlarda silme işi zorlaşmıyor ve gerçekten temizleyip zaman kazandırma konusunda çok başarılı…
Mop Seti Kullananlar
Mop Seti Kullananlar
En İyi Mop Temizlik Seti Hangisi
En İyi Mop Temizlik Seti Hangisi
Temizlik Seti Tavsiye
Temizlik Seti Tavsiye

Instagram Meryemlecom hesabımdan takip edebilirsiniz 🙂 Bir sonraki yazımda görüşürüz, sizi seviyoruuum 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir