The Body Shop Göz Farı Karıştırma Fırçası

The Body Shop Göz Farı Karıştırma Fırçası Kullananlar

Merhaba güzelleriiim, bloğuma hoş geldiniiz 🙂

Bugün sizlere severek kullandığım bir üründen bahsedeceğim: The Body Shop Göz Farı Karıştırma Fırçası …Makyajlarımda çoğunlukla far kullandığım için elimde mutlaka temiz yedek göz makyaj fırçaları bulundururum. Elimdekiler yetmeyince daha doğrusu fırçaları yıkamaya üşenince fırça koleksiyonumu bayağı artırdım. 😀 Son aldığım karıştırma fırçasını ise o kadar çok severek kullanıyorum ki hemen ayrı bir yazısı gelsin istedim. Bu arada ilk fırsat bulduğumda makyaj fırçalarımla ilgili detaylı bir yazı yazacağım güzeller, takipte kalmayı unutmayın! 🙂 İsterseniz hemen The Body Shop Göz Farı Karıştırma Fırçası İncelemesine geçelim.

 The Body Shop Göz Farı Karıştırma Fırçası Kullananlar
The Body Shop Göz Farı Karıştırma Fırçası Kullananlar
The Body Shop Göz Farı Karıştırma Fırçası Yorumlar
The Body Shop Göz Farı Karıştırma Fırçası Yorumlar

İçindekiler

The Body Shop Göz Farı Karıştırma Fırçası Yorumlarım

  • Göz makyajının güzel olması için en önemli adım karıştırmak… Özellikle gölgeli göz makyajı ya da buğulu göz makyajlarını iyiiicee karıştırmak gerekiyor.
  • Bu makyajlar haricinde günlük makyajlarda da farları karıştırmak çok önemli bence…
  • Hâl böyle olunca yumuşak kıllı, farları iyi şekilde dağıtan, pigmentleri uçurmadan göz kapağında dağıtan fırçalar çok önemli… Uygun fiyatlı güzel far karıştırma fırçaları bulunsa da bazıları gerçekten çok kötü onları da yazacağım canlar takipte kalın :))
  • The Body Shop far karıştırma fırçasını uzun zamandır almak istiyordum ve güzel bir indirimde oldukça uygun fiyata aldığım için mutlu olmuştum. 🙂
  • Farları çok güzel bir şekilde karıştırıyor, gölge veriyor.
  • Kılları yumuşacık ve göz kapaklarımı kesinlikle çizmiyor.
  • Uzun, uçlara doğru sivrilen kıllara sahip; bu da makyaj yaparken kolaylık sağlıyor.
  • Kaç kere yıkadım aldığım günden beri kıl dökme problemi yaşamadım.
  • Makyaj fırçalarımı nasıl yıkıyorum merak ederseniz Makyaj Fırçaları Nasıl Temizlenir? yazıma bakabilirsiniz.
Göz Makyaj Fırçaları Blog
Göz Makyaj Fırçaları Blog

Tutma kısmı %100 ahşap ve oldukça sağlam… Ayrıca şık ve kaliteli olduğunu düşünüyorum. Vegan seri olarak da geçiyor isminde…

Dumanlı Göz Makyajı Fırçası
Dumanlı Göz Makyajı Fırçası
Göz Far Paleti Blog
Göz Far Paleti Blog

Göz Makyajı Karıştırma Fırçası

Eğer uzun süre kullanacağım göz makyajı karıştırma fırçası arıyorum derseniz canı gönülden tavsiye ederim. The Body Shop’un diğer fırçalarına da şans vermeyi düşünüyorum. Hatta diğer sevdiğim ürünü olan The Body Shop Fondöten Yüz Fırçası yazımda inceleyebilirsiniz. Gerçekten kaliteli, uzun süre kullanılabilecek fırçalar ürettiğini düşünüyorum. The Body Shop Göz Farı Karıştırma Fırçası fiyatı 60 TL… Kendi şubelerinden ya da sitelerinden temin edebilirsiniz.

Göz Makyajı Karıştırma Fırçası
Göz Makyajı Karıştırma Fırçası

Bloğumdaki farklı makyaj ürünlerini incelemek için Makyaj kategorisine; sünger, makyaj fırçası yorumlarım içinse Makyaj Fırçaları kategorisine ışınlanabilirsiniiz.

Bloğumu beğendiyseniz Instagram, Facebook ve Google Plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakalıın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir