Yves Rocher Hydra Vegetal Serum Yorumlarım

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Yves rocher’dan ilk ürünüm olan ve oldukça sevdiğim peelingden önceden bahsetmiştim. Buradan okuyabilirsiniz. 🙂 Yves Rocher Hydra Vegetal Nemlendirici Peeling ile birlikte mağaza görevlisinin tavsiyesi üzerine bir de serumunu denemeye karar verdim Bu ürün elimde yaklaşık 2 aydan fazla duruyor.

yves-rocher-hydra-vegetal-serum-yorumlarim-11

Cildim oldukça kuru ve yaz ayından beri sivilcelenmeye meyilli. Özellikle tatile gittiğimde bebek gibi olan cildim Ankara’ya döndüğümde bana ihanet ederek geçmeyen sivilceler çıkarıyor. E tabii kullandığım ürünlerin de etkisi olduğunu düşünüyorum. Antalya’da cildim neme doymuş, düzene girmiş, gözeneklerimin temizlendiğini mis gibi olduğunu düşünürken dönüşüm geçirdi. Tekrar tonla ürünlere para yatırmayıp Akdeniz’e mi yerleşsem diyorum 😀 Onun olabilmesi için en azından muhabirliğimi yapıp gitmem lazım sanırım 😀 Her neyse konuyu yine uzattım hemen  Yves Rocher Hydra Vegetal Serum yorumlarıma geçelim.

yves-rocher-hydra-vegetal-serum-yorumlarim-3

Öncelikle Yves Rocher Hydra Vegetal Nemlendirici  peelingini kullandım ve oldukça memnun kaldım sonrasında yaz aylarından itibaren Yves Rocher Hydra Vegetal Serumunu kullanmaya başladım. Hem nemlendirici hem de serum olarak geçiyor. Aynı zamanda görevli bayan makyaj bazı olarak da kullanabileceğimi belirtmişti.

yves-rocher-hydra-vegetal-serum-yorumlarim-13

Pompalı, cam bir şişesi var. Oldukça şık ve sağlam olduğunu söylemeliyim. Rengi kırık beyaz ve kokusu ne çok güzel ne de çok kötü. Uyguladıktan sonra zaten hemen kokusu uçuyor, ciltte kalmıyor.

yves-rocher-hydra-vegetal-serum-yorumlarim-6

Yves Rocher Hydra Vegetal Serumu normal/kuru ciltler için olduğu ve serumu sürdükten 20 dakika sonra cildinizin neme doyacağını, ışıltılı bir cilde sahip olacağını vaat ediyor. Ama böyle bir etkisini gördüğümü söyleyemeyeceğim. Sadece nem veriyor, cilde ışıltı kattığını gözlemlemedim.

yves-rocher-hydra-vegetal-serum-yorumlarim-10

Yves Rocher Hydra Vegetal Serumunu düzenli kullandığımda minik minik sivilceler yaptı. Bu yüzden devamlı kullanmayı bıraktım. Yazın özel davetlerde makyaj bazı olarak kullandım ve makyaj bazı olarak gayet başarılı. Gün boyunca ten makyajınız bozulmadan duruyor.

yves-rocher-hydra-vegetal-serum-yorumlarim

Makyaj bazı olarak kullanıma devam edeceğim ama sürekli kullanmayacağım, bitsin yeter düşüncesindeyim 😀 Fiyatı: 35-40 TL arasındaydı.

yves-rocher-hydra-vegetal-serum-yorumlarim-7

İçeriği görseldeki gibi, paraben içermiyor fakat silikon içerdiği söyleniyor.

Sizlerin yves rocher ürünlerinden önerdiğiniz ürünler neler benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum 🙂 Bloğumu beğendiyseniz sağ takip et kutucuğundan, instagram ve facebook hesaplarımdan takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz 🙂  Yeni yazılarda görüşmek üzeree 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

4 yorum

  1. Mary’m silikon içeren ürünler sende sivilce yapar, aklında olsun. Nemlendiricilerini ve serumlarını bu yönde seçmeye çalış… Bu serinin göz kremini kullanmıştım ama senin de dediğin gibi sadece nem veriyor. Ellerine sağlık canım <3

    1. Maalesef silikonlu ürünler cildimde hemen fark ediyor Blana’mm, güzel yorumun için canı gönülden teşekkür ederim <3 🙂

  2. Mary’m sivilce yapması kötü olmuş- yves rocher sevdiğim bi marka ama aralarında çürük ya da yarı çürük çıkabiliyor ^^ veee Antalya ya yerleşşş gelll bana gellllll <3

    1. Benim de genel olarak memnun kaldığım bir marka kuzum arada ya cilt tipimle uyuşamayabiliyor ürünler ya da dediğin gibi çürük çıkabiliyor. 🙁 Ayyy bu teklifff taam benliiikkk Ause’mmm okulum bitermez gelebilirimmm yanınaaa <3 <3 :))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir