Bim Naturalove Makyaj Süngeri

Makyaj Süngeri Nasıl Kullanılır?

Merhaba güzelleriiim, bloğuma hoş geldiniiiz :))

Bugün sizlere birkaç ay severek kullandığım sonrasında yıkandıkça parçalanan bir üründen bahsedeceğim: Bim Naturalove Makyaj Süngeri … Makyaj süngerinden beklentim çok fazla ürün emmesin, yumuşacık olsun, ürünleri cildime homojen bir şekilde dağıtsın yeter diyenlerdenim… Bence çok fazla beklentiye girmiyoruz. 😀 Bim marketlerde satılan fırça ve makyaj süngerlerini aşırı merak ettiğim için anneme rica etmiştim bulursan al diye… Kendim alışverişe gitmeyi sevmiyorum çünkü 😀 O da sağ olsun atmış sepete ve gelir gelmez fotoğraflarını çekip kullanmaya başladım. Beklentimin üstünde performansı vardı lakin hemen parçalanmasaydı iyiydi. Dilerseniz hemen Bim Naturalove Makyaj Süngeri İncelemesine geçelim.

Bim Naturalove Makyaj Süngeri İncelemesi
Bim Naturalove Makyaj Süngeri İncelemesi
Bim Naturalove Makyaj Süngeri Yorumlar
Bim Naturalove Makyaj Süngeri Yorumlar

İçindekiler

Bim Naturalove Makyaj Süngeri Yorumlarım

  • Mor renkte ve armut şeklinde bir makyaj süngeri…
  • Normalde de yumuşak ancak ıslattığımda daha da yumuşuyor.
  • Sepsert kalıp cilde darbe etkisi yaratmıyor.
  • Makyaj süngerini ıslattığımda güzel şişiyor.
  • Çok fazla ürün emmiyor ıslatınca ancak kuru olduğunda daha fazla ürün emiyor.
  • Beyaz sabunla yıkadığımda lekeler kolay şekilde çıkıyor.
  • Alalalı yaklaşık iki ay oldu her gün düzenli kullanmadım. Aralara farklı sünger, makyaj fırçaları girdi. Toplamda 6-7 kez yıkamışımdır. Paramparça oldu.
  • Çok çabuk yıpranıp parçalanabiliyor. Eğer yatırım yapmayım, geçiş dönemlerinde kullanmalık makyaj süngeri arıyorum derseniz işinizi görür ancak uzun ömürlü ürün arıyorsanız cık tatmin etmeyecektir.
Bim Naturalove Makyaj Süngeri Kullananlar
Bim Naturalove Makyaj Süngeri Kullananlar

Islatmadığım hali üst fotoğrafta… Islattığım hali aşağıdaki fotoğrafta canlar 🙂

Bim Makyaj Süngeri Blog
Bim Makyaj Süngeri Blog
Makyaj Süngeri Nasıl Kullanılır?
Makyaj Süngeri Nasıl Kullanılır?
Makyaj Süngeri Kullanımı
Makyaj Süngeri Kullanımı

Makyaj Süngeri Nasıl Kullanılır?

İlk başta belirtmek istediğim bir konu var. O da neden makyaj süngeri ıslatılır? Çünkü daha doğal bir sonuç elde etmemizi sağlar. Kuruyken makyaj süngeri daha fazla ürün emiyor. Bu ıslak süngerde de geçerli olabilir tamamen kaliteye bağlı bir durum. Islak süngerle ürün uygulandığında daha iyi bütünleşir. Yazın soğuk suyla ıslatıp kış aylarında daha ılık suyla ıslatılan makyaj süngerleri kişiyi daha iyi de hissettirecektir.

Neden Makyaj Süngeri Islatılır?
Neden Makyaj Süngeri Islatılır?

Ben ten ürünlerimi direkt elle uğraşmadan yüzüme yerleştiriyorum. Kabul komik bir görünüm oluyor ama daha hijyenik oluyor. Tabii bu durum fondöten karıştıracaksam aynı olmuyor haha 😀 Sonrasında ıslak süngerle ten ürünlerini dağıtıyorum. Uygulama konusunda en önem verdiğim noktalardan biri de her alana ulaşılabilir olması makyaj süngerlerinin… Örneğin göz altı kapatıcısı ya da burun kenarlarına biraz daha ürün kullanmak istersem ucunun ya da kenarlarının sivriliğine bakıyorum. Kolay bir şekilde o alana ulaşıp ürünü dağıtabiliyorsa benden geçer not alıyor. Peki Bim makyaj süngerinde geçerli mi bu durum? Bence hayır, çok kolay ulaşmıyor ancak çok da büyük olmadığından imkansız değil. Biraz uğraşmak gerekiyor ürünü dağıtmak için…

Kuru Makyaj Süngeri Kullanılır mı?
Kuru Makyaj Süngeri Kullanılır mı?

Son olarak kuru makyaj süngeri kullanılır mı? Evet ancak ben mat bitişli ten makyajlarımda kullanıyorum. Islak ve aydınlık makyaj için mutlaka makyaj süngerimi ıslatıyorum. Daha doğal ve canlı bir görünüm elde ediyorum. Örneğin yukarıdaki makyajımda ıslatmadım kuru kullandım çünkü mat bir bitiş istedim. Ki bu ara mat ten aşkım hat safhada 😀 Kullandığım ve sevdiğim fondötenleri de yakında paylaşacağım canlar takipte kalın :)) Ama en çok sevdiğin mat fondöten nedir, hangisini önerirsin derseniz Maybelline Fit Me Fondöten yazıma bakabilirsiniz.

Bim Naturalove Makyaj Süngeri Nerede Satılıyor? | Fiyatı
Bim Naturalove Makyaj Süngeri Nerede Satılıyor? | Fiyatı

Bim Naturalove Makyaj Süngeri Nerede Satılıyor? | Fiyatı

Bim’de satılan makyaj süngeri ve fırçalarını derleyeceğim yazım yakında blogda olacak güzeller fakat öncesinde tek tek anlatmak istedim. Naturalove markasını Bim’lerde bulabilirsiniz; fırçalarını da çok merak ediyorum. Bildiğim kadarıyla belirli günlerde geliyor o yüzden katalogları takip etmekte fayda var. Bim Naturalove Makyaj Süngeri fiyatı 5-6 TL…

Bloğumdaki farklı makyaj ürünlerini incelemek için Makyaj kategorisine; sünger, makyaj fırçası yorumlarım içinse Makyaj Fırçaları kategorisine ışınlanabilirsiniiz.

Bloğumu beğendiyseniz Instagram, Facebook ve Google Plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakalıın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir