Rosense Gül Suyu

Rosense Gül Suyu Yorumlar

Merhaba güzellerim, bloğuma hoş geldiniiiz :))

Bugün sizlere severek kullandığım bir üründen bahsedeceğim: Rosense Gül Suyu … Hem cildimi rahatlatmak hem de tonik olarak kullandığım ürünler arasında gül suyu gelir. Hatta Gül Suyunun Cilde Faydaları yazımda da gül suyunun cilde faydaları ve gül suyu kullanım önerilerinden bahsetmiştim. Gül suyunu ben son zamanlarda tonik olarak kullanıyorum. Daha önce kullandığım toniklerde cildi sıkılaştırma özelliği arasam da çoğu toniğin böyle bir etki yaratmayacağını bildiğimden vazgeçtim. Bu gül suyu için de geçerli arkadaşlar! Hâl böyle olunca benim de beklentim değişti. İsterseniz hemen Rosense Gül Suyu İncelemesine geçelim, detaylı konuşalım. 🙂

Rosense Gül Suyu İncelemesi
Rosense Gül Suyu İncelemesi
Rosense Gül Suyu Nasıl Kullanılır?
Rosense Gül Suyu Nasıl Kullanılır?

İçindekiler

Rosense Gül Suyu Nasıl Kullanılır? | Kullanımı

İlk kullanımlarımda ürünü pamuğa döküp cildime uyguluyordum. Sonra fark ettim ki sanki pamuğa yatırım yapıyorum, cildime bir şey kalmıyormuş hissine kapıldım 😀 Pamuğa dökmeyi bıraktım ve cildimi bir güzel temizleyip avucuma dökülmeyecek kadar alıp cildime tampon hareketlerle uygulamaya başladım. Bu tarz uygulamadan sonra daha güzel bir sonuç aldığımı düşünüyorum.

Rosense Gül Suyu Kullanımı
Rosense Gül Suyu Kullanımı

Bazı günler hiç makyaj yapmadığımda cildimi temizlemek için de kullanıyorum. Bunun için ürünü pamuğa döküp cildimi temizliyorum. Bir diğer kullanım şeklim ise epilasyon sonrası kızaran kaşınan cildime uyguluyorum. Gerçekten rahatlatıyor arkadaşlar 🙂 Bazen de sıcak yaz günlerinde dolaba koyuyorum. Ufak sprey şişeye koyuyorum uygulaması kolay olsun diye fıs fıs ihtiyacım olduğu kadar kullanıyorum. 😀 O kadar dönüşümlü bir ürün ki her alanda deneyebilirsiniz. 😀

Rosense Gül Suyu Yorumlar
Rosense Gül Suyu Yorumlar

Rosense Gül Suyu Yorumlarım

  • Cildi sıkılaştırmıyor. Benim gibi böyle bir beklentiniz varsa tatmin etmeyecektir.
  • Cilde sağlıklı, doğal bir ışıltı katıyor.
  • Cildi rahatlatma ferahlatma özelliği var. Özellikle epilasyon sonrasında ya da yaz mevsiminde çok iyi geliyor.
  • Çok kuru cilt tipine sahip olduğum için ekstra nem verme, cildi kurutmama özelliğini gözlemlemedim. Hatta kullandıktan sonra hemen kremlerimi, serumumu uyguluyorum.
  • Ancak yağlı cilt tipine sahip olanların çok memnun kalacağını düşünüyorum çünkü gül suyu cildin sebum dengesinin korunmasına yardımcı oluyor.
  • Güzel kokuyor, rahatsız etmiyor.
  • Gözlerimin şiş olduğu dönemde de pamuğa döküp uyguladım ve şişliği indirdiğini söylebilirim. Bu arada gül suyu göz altı morlukları için de öneriliyor ve memnun kalan kullanıcı yorumlarına rastladım haberiniz olsun canlar :))
  • %100 doğal dense de içerik kısmının belirtilmemiş olması tereddüte düşürmüyor değil! :/
Rosense Gül Suyu Blog
Rosense Gül Suyu Blog

Pembe, tüp formunda bir ambalajı var. Ürünü rahatlıkla alabiliyorum.

Gül Suyu Neye İyi Gelir?
Gül Suyu Neye İyi Gelir?

Rosense Gül Suyu Nerede Satılıyor? | Fiyatı

Rosense ürünlerini Watsons, N11 ve birçok kozmetik satan mağazalarda bulabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla eczanelerde de satılıyor. Rosense gül suyu fiyatı 30 TL civarında… Cildime verdiği canlılık, ferahlıktan dolayı benim bittikçe tekrar aldığım ürünlerden… Bence bir şans verin gül suyuna, illa bu markanın olması zorunlu değil tabii :))

Rosense Gül Suyu Nerede Satılıyor? | Fiyatı
Rosense Gül Suyu Nerede Satılıyor? | Fiyatı

Umarım fikir verebilmişimdir, daha fazla ürün incelemelerim için bloğumdaki Bakım kategorisine göz atabilirsiniz.

Bloğumu beğendiyseniz Instagram, Facebook ve Google Plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakalın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir