Essence I Love Extreme Crazy Volume Maskara

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün sizlere oldukça merak ettiğim kullandıkça aramda aşk-nefret ilişkisi kurulan bir maskaradan bahsedeceğim. Essence I love extreme crazy volüme maskara’yı makyaj camiasında duymayan kalmamıştır ve seveni çok…  İlk izlenimlerimde “waaoow” dediğim sonra “Allah’ımm bu ne” deyip ağlamak istediğim bir rimel aslında…. Bundan önce Essence I love extreme volume waterproof maskara Kullanmıştım ve hacim vermesini beğenmemiştim.(Yorumlarımı okumak için koyu yazıya tık!) Essence I love extreme serisinden bir de siyah olan var onu da en kısa sürede denemek istiyorum.

Essence I love extreme crazy volüme maskara adından da anlaşılacağı üzere kirpiklere hacim vermeyi vaat ediyor. İnce, uzun fırçaya sahip olduğundan da aynı zamanda kirpikleri uzatıyor. Essence I love extreme crazy volüme maskara yorumlarım:

  • Kirpiklerimi uzatmasını çok çok sevdim. Tekrar alırsam sırf güzel uzattığı için alırım. Normalde düşük kirpiklerim var ve maskarayı kullandığımda kirpiklerim neredeyse kaşlarıma değiyor.
  • İlk kullandığımda yapısı çok ıslaktı ve kullanırken dikkat etmeye çalışıyordum. Göz kapaklarıma vs bulaşmasın diye… Sonrasında kurudu ve daha kolay sürülebilecek hale geldi.
  • İlk kullandığımda kirpiklerimi tek tek ayırdı fakat yapısı kurumaya başlayınca kirpiklerimi birbirine yapıştırdı ve topaklanma yaptı. Bu yüzden kirpiklerimi temiz bir fırça ile tarayarak kullanmak zorunda kaldım.
  • Maskara kirpiklerimi dolgun göstermedi aksine daha birbirine yapıştırıp kirpiklerimin biri Ankara biri Samsun yolunu tutunca nefretim oldu.
  • Akma, bulaşma vs. hiçbir şey yaşamadım. Waterproff olmamasına rağmen yaz aylarında da kullanılabilecek bir maskara bence…
  • Makyaj temizleme suyu ile çok kolay bir şekilde çıkıyor.

Essence I love extreme crazy volume maskara fırçası uzun ve üzerinde minik plastik tarakları var. Maskarayı kullandıkça tarakların arası doluyor maalesef bu da tarama işlemi yaparken kirpiklerin yön değiştirmesine neden oluyor. Maskaranın aralarının dolduğunu gördükçe temizleyerek kullandım ben ve işin açığı uğraştırdı. Zamanımın olmadığı günlerde pek tercih etmeyeceğim.

Kirpiklerime uygulanmış haline üst fotoğraftan bakabilirsiniz.

Siyahlığı gayet güzel ve uygun fiyatlı artı eksi yönünün kişiden kişiye değiştiği için alıp almamak size kalmış. Uzunluk, hacim vermesi, akmaması, siyahlığı gayet güzel.. Dolgunluk yönünden zayıf, kirpikleri birbirine yapıştırıyor ve fırçanın tarakları dolduğu için kirpiklerin yönlerini değiştiriyor bunlarda ben de eksi yönler… 12 ml ve bir buçuk aydır kullanıyorum, açıldıktan sonra 6 ay kullanım süresi var. Essence I love extreme crazy volüme maskara fiyatı 10-12 TL civarında bir fiyatı var. Essence ürünlerini rossmann’da ve online kozmetik sitelerinde bulabilirsiniz.

     Sizler essence I love extreme volüme crazy maskara kullandınız mı? Essence ürünleri hakkındaki görüşleriniz neler? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen! Bloğumu beğendiyseniz “takip et” butonundan, instagram, facebook ve Google plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca yazımı beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşırsanız çok mutlu olurum. Kendinize çok iyi bakın, hoşçakalıın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir