Farmasi Vitalizing Canlandırıcı Şampuan

Farmasi Vitalizing Canlandırıcı Şampuan Yorumlar

Merhaba güzelleriiiim, bloğuma hoş geldiniiiz :))

Bugün çok güzel haberler alarak güne başladım ve inanılmaz mutlu hissediyorum kendimi :)) Ben de hazır iyi bir gün geçirirken size beğendiğim bir üründen bahsedeyim dedim: Farmasi Vitalizing Canlandırıcı Şampuan … Saç tipim ince telli, kuru, hacimsiz ve kıvırcık… Ah! Bir de belirtmem gerekir ki neredeyse her gün saç yıkama hastalığım ya da en fazla iki günde bir saçlarımı yıkama problemim var. Bazı günler günde iki üç defa yıkıyordum ve bu aslında saç derisi için oldukça zararlı… Saç derisinin yağ dengesi bozulduğu için aslında daha fazla saç yıkama isteği doğruyor. En azından benim için öyle… Ki çok alerjik bir saç derim vardır; çoğu şampuanlar ya kepek yapar, ya saç derimi kaşındırır, alerjiye neden olur. O yüzden kullandığım saç bakım ürünlerine çok dikkat etmeye çalışıyorum. Dilerseniz hemen Farmasi Vitalizing Canlandırıcı Şampuan İncelemesine geçelim.

Farmasi Vitalizing Canlandırıcı Şampuan Özellikleri
Farmasi Vitalizing Canlandırıcı Şampuan Özellikleri
Farmasi Vitalizing Canlandırıcı Şampuan Kullananlar
Farmasi Vitalizing Canlandırıcı Şampuan Kullananlar

İçindekiler

Farmasi Vitalizing Canlandırıcı Şampuan Özellikleri

Dr. Tuna Canlandırıcı Şampuan, koparak dökülmelere karşı etkin çözüm sunuyor. Sarımsak ve Capixyl ile geliştirilen ve zenginleştirilen formül, saçı yapılandırmaya yardımcı olur. Böylelikle koparak dökülmeye eğilimli zayıf saçlar güçlenir ve parlak bir görünüm kazanır.

Kullanımı: Islak saça masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın.

Farmasi Vitalizing Canlandırıcı Şampuan Yorumlar
Farmasi Vitalizing Canlandırıcı Şampuan Yorumlar

Farmasi Vitalizing Canlandırıcı Şampuan Yorumlarım

  • Başta belirttiğim gibi çoğu ürünü kolaylıkla kullanamıyorum ancak bu şampuanı gerçekten çok beğendim.
  • Kullandığım dönemde aşırı bir saç dökülme problemim vardı. Ki beslenmeyle, vitamin eksiliği ile ilgili bir dökülmeden bahsetmiyorum onu da belirteyim. Stres ve ısı ile saçlarımı şekillendirdiğimden dolayı saç dökülme problemim vardı.
  • Saç dökülmem gerçekten azaldı. Bu şampuanla birlikte ısıyı azaltmam da etkili…
  • İçerisinde sarımsak var kokar yahu dediğinizi duyar gibiyim. Ancak kesinlikle sarımsak kokusunu duyumsamıyorsunuz ve yıkadıktan sonra saçlarımda koku hissetmedim.
  • Yeni saç oluşumlarını az da olsa tetikledi ancak  bunun haftalık yaptığım bakımlarla da alakalı olduğunu düşünüyorum.
  • Gelelim uyarı kısmına… Saç tipimin kuru olduğundan bahsettim eğer aradığınız şampuan saçlarımı toparlasın, nem versin derseniz muazzam bir ürün ancaak yağlı saç tipim var, hemen yağlandırmasın derseniz size uygun olmayabilir.
  • Benim saç tipim kuru olduğu ve biraz hacim arayışında olduğum için deneyimlediğim süre boyunca severek kullandım. Saç derimde alerjiye neden olmadı.
  • Hacim konusunda pek etkili değil maalesef…
Farmasi Şampuan Blog
Farmasi Şampuan Blog

Tüp formunda bir ambalajı var. Ürünü kolaylıkla alabiliyorum ayrıca spor salonuna götürdüğümde de açılma, dökülme sorunu yaşamadım.

Farmasi Vitalizing Canlandırıcı Şampuan Nerede Satılıyor?
Farmasi Vitalizing Canlandırıcı Şampuan Nerede Satılıyor?

Farmasi Vitalizing Canlandırıcı Şampuan Nerede Satılıyor?

Saç dökülmem dursun, toparlasın canlılık versin derseniz Farmasi Vitalizing Canlandırıcı Şampuana bakabilirsiniz. Bu şampuanla tanıştırdığı için farmasi.izmir.official  sahibesi İrem Hanım’a teşekkür ederim. Eğer güvenilir ve ilgili bir Farmasi temsilcisi arıyorsanız canı gönülden tavsiye ederim.

Umarım fikir verebilmişimdir, daha fazla ürün incelemelerim için bloğumdaki Bakım kategorisine göz atabilirsiniz.

Bloğumu beğendiyseniz Instagram, Facebook ve Google Plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakalın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

4 yorum

  1. Yildiz meselesini bende beceremedim baya degisiklikler yapmissin blogunda bu sampuani denemedim ama numuneleri var elimde bir ara mutlaka kullanacagim sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir