NewJeans, Levi’s’ın En Yeni Marka Elçisi Oldu

NewJeans, kot pantolonlarıyla popüler bir giyim şirketi olan Levi’s’ın yepyeni küresel elçisi olarak seçildi.
Tüm detayları sizler için hazırladık!

NewJeans, Levi’s’ın Global Elçisi Oldu

6 Mart’ta NewJeans’in ünlü marka Levi’s’ın küresel elçisi olduğu açıklandı. NewJeans, kot pantolonlarıyla popüler olan Levi’s’ı desteklemekten ne kadar heyecan duyduklarını paylaştı.
NewJeans’in en yeni küresel elçisi olduğu marka, grubun ana teması olan “bir kot pantolon gibi zamansız” olma temasına uyuyor. Ayrıca Y2K konseptleri ve müzikleri ile herkesin dikkatini çekmekten de sorumlular.

Levi’s’tan bir temsilci de NewJeans ile çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yetkili, Levi’s’ın NewJeans ile görüşmesinin markayı tanıtmanın ilk adımı olduğunu açıkladı. Başarılı ürünleriyle tanınan Levi’s, marka kimliğini Z kuşağına hitap etmeyi hedefliyor.
Ayrıca Levi’s’in çok sevilen kot pantolonu “501”in 150. yıl dönümünü kutlamayı dört gözle bekliyorlar. NewJeans’ın ifade tarzı, moda seçimleri ve iyimser enerjisiyle Levi’s’ın Bunnies’e NewJeans’tan heyecan verici performanslar vermeye hazır olduğunu da eklediler.
“Şimdiye kadar yapılmış en tanınmış kot pantolonu temsil eden klasik bir marka olan Levi’s ile ilişkilendirildiğimiz için minnettar ve heyecanlıyız.”
Ayrıca, NewJeans’ın canlı performansının, Levi’s blue jeans’in 20 Mayıs 1873’te patentinin alındığı 501. günü anmak için Seul’de düzenleneceği de açıklandı.
NewJeans, yalnızca bir grup olarak popüler markalardan anlaşmalar elde etmekle kalmadı, aynı zamanda bireysel olarak da hızla yükselen popülaritelerini kanıtladı. NewJeans, 22 Temmuz 2022’deki çıkışlarından bu yana K-pop sahnesinde heyecan yaratıyor, yol boyunca listeleri ve rekorları kırıyor.
“Z kuşağını etkilemek ve Levi’s 501 kot pantolonunun 150. yıl dönümünü kutlamak için ilk aşama olarak NewJeans ile bir toplantı planladık.”
“Bir dizi performans ve ilgi çekici projede marka elçimiz olarak NewJeans ile işbirliği yapmayı planlıyoruz çünkü özgür, şık ve parlak bir ruha sahipler.”
NewJeans’in yeni albümleri ve canlı performansları için takipte kalın!

NewJeans Hyein, Louis Vuitton’un Global Elçisi Olarak Seçildi


Öte yandan, NewJeans’ın en genç üyesi Hyein, Louis Vuitton’un en yeni Global Elçisi seçildi.
30 Aralık’ta Louis Vuitton, büyüleyici kişiliği ve görselliğiyle NewJeans’ın benzersiz tarzını ortaya çıkarmayı amaçlayan Hyein ile çalışmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.
Louis Vuitton şunları söyledi:
“NewJeans Hyein, yeni elçimiz olarak seçildi. Hyein ile, NewJeans’ın tarzını taşıyan kendine özgü çekiciliğiyle birlikte, onunla yeni bir yolculuğa çıkmanın heyecanını yaşıyoruz.”
NewJeans’in Levi’s’taki promosyonlarını dört gözle bekliyor musunuz? Canlı performanslarını izleyecek misiniz? www.kpoplove.net ile güncel gelişmeleri takip edebilirsiniz!

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir