Pastel 37 Numara Kırmızı Oje

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün sevdiğim bir oje ile sizlerleyim. Kırmızı, siyah ve mor ojelerimi sevdiğimden Kış ayında sevdiklerim  yazımda bahsetmiştim. (Okumak için yazının üzerine tık!) Kırmızı ojeler bence klasik ve oldukça şık gösteren bir oje rengi o yüzden de çok sevildiğini düşünüyorum. Peki her zaman istediğimiz gibi kırmızı oje bulabiliyor muyuz? Bence hayır çünkü ojenin yapısı, renk vermesi, kalıcılığı bakımından kişiyi tatmin etmesi gerekiyor. Pastel 37  Numara Kırmızı oje ise bu öğelerin tümünü karşılıyor.

pastel-37-oje-2

Pastel ojelerin ambalajının ise oldukça modern ve keskin olmasını seviyorum. Oje sürdükten sonra kapağını kapatırken bulaşma sorunu meydana getirmiyor. Ellerim tombiş olduğundan yuvarlak ambalajlarla anlaşamıyorum çünkü 😀

IMG_20170209_213752

Rengi ise üst fotoğrafta gördüğünüz gibi nar çiçeği tonunda… İlk katta sürüldüğünde bu rengi vermiyor daha açık tonlarda bir renk elde ediyorum fakat ikinci kat sürdüğümde istediğim kırmızı tonunu elde ediyorum.

pastel-37-oje-1

Kuruma süresi diğer ojelere oranla çabuk kuruyor ve kalıcılığı beni şaşırtacak derecede iyi… Normalde ellerimi oldukça sık yıkar ve mutfak işleriyle uğraşırım buna rağmen top coat uygulamadığım halde 5 gün tırnaklarımda kaldı. Yapısı ise çok yoğun kıvamda değil daha sıvı formda… Buna rağmen rengini iyi şekilde verdiğini düşünüyorum.

pastel-37-oje-8

Fırçası ise tırnak yüzeyine yerleştirildiğinde taşırmayacak, fırça izi kalmayacak şekilde sürülüyor. Ayrıca tombiş ellere de uygun 😀 Pastel oje önerileri konusunda gözü kapalı şekilde tavsiye edeceğim bir renk 37 numara… Pastel ojeleri 3 TL civarı bir fiyata, gratis, rossmann ve kozmetik mağazalarında satılıyor.

Sizin favori kırmızı ojeleriniz neler? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen! Bloğumu beğendiyseniz sağ köşedeki “takip et” butonundan, instagram, facebook ve Google + ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Kendinize iyi bakın, hoşçakaaalııın . :))

Bunları da beğenebilirsiniz

12 yorum

    1. Her mevsim çok kullanışlı oluyor bu renk bitanemm 🙂 çok teşekkür ederim canımın içii :))

  1. Instagram hesabında gördüğümde bayılmıştım bu renge. Ben de Flormar’ın ateş kırmızısını kullanıyorum, numarasını unuttum. Ama kırmızı olsun yeter değil mi 🙂

  2. Kırmızı ojeler benim için vazgeçilmezler… Bu nar çiçeğine benzeyen tonları yazın kullanmayı çok seviyorum. Güle güle kullan Mary’im, öpüyorum <3

    1. MOudumu yükselmek istediğim zamanlar çok sık kullanıyorum ben de Blana’mm 🙂 Çok öpüyorum bitanemm <3 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir