Rabbin için Sabret~ Uğur Koşar

CAM00336  Herkese merhaba!

Her insan çok bunalıp , bir çıkar yol aradığı bunalımlı bir süreç yaşamıştır. Böyle zamanlarda kendimi toparlama sürecim kitaplardan ve kendimle hesaplaşmamdan geçiyor. İçinize huzur veren, pozitif bir kitap bu dönemde en iyi gelen şeylerdir.

Sınava hazırlanma sürecimden sonra bekleme evrensinde bitirdiğim doğru kitaplardan biriydi. Hikaye ve hikayede geçen mesajlar gizli bu kitapta… İnsanın alacağı bir mesaj, farkına varamadığı bir şeyi farkedebiliyorsunuz. Fakat yazarla ilgili bir yazı dikkatimi çekmişti. Yazar özel terapi veriyor ve kendini iyileşeceğine inanan insanların gelmesini isteyen bir yazı mevcut… Aklıma takılan şu oldu. İyileşeceğine inanan bir insan zaten kendini bir iyileşme sürecine hazır hale getiriyor ve hazırlıyor. Terapiden sonra muhteşem iş çıkardım oldu diyebiliyor mu yazar merak ediyorum. İllaki bilgi birikimi, tecrübeleri ile insanlığa hizmet ediyor ona saygım sonsuz fakat hasta kabul ederken şartım kendini iyileşme sürecine hazır olduğunuza inanmanız demek bana biraz garip geldi.

Bu tür hikaye ile kurgulanıp mesaj içeren kitapları seviyorsanız önerebileceğim bir kitap… Anlatımı akıcı ben hiç sorun yaşamadım. Mesajlar doğrudan veriliyor açık ve net, en çok bu özellik hoşuma gitti diyebilirim. Okuduğunuz için teşekkür ederim. 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir