Yazlık Kombin Örnekleri

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Haziran doğumlu biri olarak yaz ayını çok seviyorum. Aslında itiraf etmem gerekirse yazı doğum ayım olduğu için değil genellikle denize gittiğim mevsim olduğundan çok seviyorum. Bilmiyorum ama yaz ve bahar aylarında deniz insana ayrı bir huzur veriyor siz ne düşünüyorsunuz? 🙂 Zaten kombin örneklerinden de deniz ve doğaya olan aşkımı görebilirsiniz.

Yazlık kombin örnekleri yazımda genellikle bu yaz en çok giydiğim kıyafetlerle birlikte yaptığım kombinleri derlemek istedim. Detaylı açıklamaları, markaları ayrı post olarak paylaştım her birini ve sayfanın en altında linklerini bırakıyorum. İçerisinde beğendiğiniz kombinler olursa ayrıca linklere giderek inceleyebilirsiniz.

Çiçek desenli elbise modeli

Yazlık elbise kombini

Kot şort kombini

Kayık yakalı tişört kombini

Umarım ilham aldığınız bir yazı olmuştur. Yaz aylarında sizin en sevdiğiniz kıyafetler neler? Benimle yorum olarak paylaşın lütfen! Bloğumu beğendiyseniz instagram, facebook ve Google plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca yazımı beğendiyseniz sosyal medyadan arkadaşlarınızla paylaşırsanız çok sevinirim. Kendinize çok iyi bakın, hoşçakalıın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

7 yorum

  1. Ben şortu çok severim. Hem rahat hem şık olabiliyor seçilen üste göre. Çocukların büyüme aşamasında etek ve elbiselerden çok uzaklaştım

    1. Ben de şortu severim ama arada şık olmak istediğimde etek ve elbise de tercih edebiliyorum 🙂

  2. ”Hasır Şapkalar”
    Yaz mevsiminde en çok gördüğümüz şapka modellerinden biridir. Kavurucu sıcaklara karşı onunla karşı koyarız. El yapımı olduğu için takan kişiye doğal ve otantik bir görünüm kazandırmaktadır.

    Şapkalarla ilgili detaylı bilgi için blog yazımıza tıklayabilirsiniz:

    REKLAM LİNKLERİNİ BLOĞUMDA YAYINLAMIYORUM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir