Biophilia’s Solutions Nemlendirici Cilt Bakım Spreyi

Biophilia's Solutions Nemlendirici Cilt Bakım Spreyi Ne İşe Yarar?

Merhaba güzellerim, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Bugün sizlere çok ama çok severek kullandığım bir üründen bahsedeceğim: Biophilia’s Solutions Nemlendirici Cilt Bakım Spreyi … Uzun zamandır yüz yogası yapıyorum ve cildim hassas, kuru, sivilcelenmeye müsait olduğu için ürün seçerken çok dikkat ediyorum. Aynı zamanda hava sıcaklıklarının artması ile birlikte cildimi rahatlatan ürünlere yani termal su, nemlendirici cilt bakım spreylerine daha fazla ihtiyaç duyuyorum. Eskiden en favori termal suyum ise Avene markasına ait ve onun yeri halen çok ayrıdır. Merak ederseniz Avene Termal Su yazımda incelemesini okuyup fikir edinebilirsiniz. Son yıllarda da severek kullandığım Biophilia’s Solutions Nemlendirici Cilt Bakım Spreyi ile yüz yogasında, ferahlamak istediğim zamanlarda, cildimin çıldırdığı ve rahatlamaya ihtiyaç duyduğum dönemlerde tercih ediyorum. Yüz yogasında neden nemlendirici cilt bakım spreyi kullanıyoruz sorusunu ve birçok konuyu cevaplandırdığım bir yazım da mevcut dostlar 🙂 Onu da okumak isterseniz Yüz Yogası Neyle Yapılır? yazıma göz atabilirsiniz. Neyse lafı fazla uzatmadan Biophilia’s Solutions Nemlendirici Cilt Bakım Spreyi  ne işe yarar, nasıl kullanılır, yorumlarım neler onlara göz atalım.

Biophilia's Solutions Nemlendirici Cilt Bakım Spreyi Ne İşe Yarar?
Biophilia’s Solutions Nemlendirici Cilt Bakım Spreyi Ne İşe Yarar?

İçindekiler

Biophilia’s Solutions Nemlendirici Cilt Bakım Spreyi Ne İşe Yarar?

İçeriğindeki hyaluronik asit sayesinde cilde nem verirken bu nemi korumasına, cildin nemli kalmasına yardımcı olur. Cildi nemlendirirken ferahlatır ve dolgun, parlak, canlı bir görünüm kazanılmasına yardımcı olunur. Ürünü temiz cilde uygulamak gerekir. Durulama gerektirmez ve kısa sürede ürün cilt tarafından emilerek çok fresh, canlı, parlak bir görünüm elde edilir. Yüz yogasında da masaj sırasında kullanılan yağı seyreltmek ya da onun öncesinde cildi rahatlatmak için de cilt bakım spreyi yani yüz mistleri tercih edilir.

Biophilia's Solutions Nemlendirici Cilt Bakım Spreyi Kullananlar
Biophilia’s Solutions Nemlendirici Cilt Bakım Spreyi Kullananlar

Biophilia’s Solutions Nemlendirici Cilt Bakım Spreyi Kullananlar

  • Cildim hassas, alerjik ve akneye meyilli olduğu için ürün seçme konusunda titiz davranıyorum.
  • Cildimi temizledikten sonra yüzüme birkaç kez sıkıyorum ve kurumasını bekliyorum.
  • Cildim ferahlıyor, rahatlıyor. Özellikle yoğun pratik ya da yürüyüş yaptıktan sonra uygulamak bana çok çook iyi geliyor.
  • Yüz yağı uygulamadan önce yağı seyreltmek ve cildimi hazırlamak için uyguluyorum. Gerçekten cildi yağa hazırlıyor ve yağın kusmasını, cildimin yağ ile birlikte sivilce oluşumunu engellediğini düşünüyorum.
  • Yüzde çıkan akne ve sivilceler aynı zamanda sıcaklık artışına da bağlıdır. Özellikle yaz aylarında sık sivilcelenme problemi yaşıyorsanız bundan kaynaklı olabilir. Engellemek için de yüz mistlerini kullanmak iyi bir seçim olabilir.
Biophilia's Solutions Face Mist Yorumlar
Biophilia’s Solutions Face Mist Yorumlar

Biophilia’s Solutions Face Mist Yorumlar

Cildi rahatlatmak, sıcaklardan korumak için face mistlerden yararlanmak gerekir. Biophilia’a solutions nemlendirici cilt bakım spreyi cilde ferahlatıyor, cildi toparlıyor, dolgun, canlı ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Özellikle makyaj yapmayı sevmeyen, arada cildini rahatlatmak isteyenler tercih edebilir. Hassas ciltler, akneye meyilli ciltler de rahatlıkla kullanabilir. Temiz cilde uygulandıktan sonra serum, yağ ya da krem tercih edilebilir.

Yüz Mist Önerileri
Yüz Mist Önerileri

Bloğumu beğendiyseniz yeni yazılarımdan haberdar olmak için Facebook  hesabımı takip edebilirsiniz. Hoşçaaakaalııın:)

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir