Diadermine Hassas Göz Makyaj Temizleyicisi

Merhaba, bloğuma hoş geldiniz 🙂

Makyaj yaptığım günler cilt temizliği ve bakımına daha çok önem veriyorum. Özellikle gün sonunda ne kadar yorgun ve üşengeç olursam olayım makyajımı çıkarıp yatarım. Bazen çok üşendiğimde ya da hasta olduğumda makyajımı bir çırpıda silecek beni uğraştırmayacak ürünler kullanmayı seviyorum. Aslında Diadermine Hassas Göz Makyaj Temizleyicisini de elimdeki temizleyiciler bittiği için ilk girdiğim Gratis’ten almıştım. Ama benim için çok mükemmel olmayan bir ürün, nedenlerini birazdan açıklayacağım. Bu arada bloğumda birçok markanın makyaj temizleyicilerini inceledim. Onların linkini de sayfanın altına ekledim, merak ettiklerinizi okuyabilirsiniz. 🙂

İçindekiler

Diadermine Hassas Göz Makyaj Temizleyicisi Yorumlarım

  •  Diadermine hassas göz makyaj temizleyicisinin vaatleri arasında makyajı yağlı bir tabak bırakmadan kolay bir şekilde temizlediğini söylüyor.
  • Hafif göz makyajı yaptıysanız 2 adımda çıkarıyor fakat eyeliner, kat kat sürülmüş maskaraları hemencecik çıkarmıyor. Hatta makyajımı sildiğimde güvenemiyorum farklı makyaj temizleyiciler ya da bebek şampuanı kullanarak makyajımın üzerinden tekrar geçiyorum.
  • Vaadinde yağlı bir tabaka bırakmadan diyor ki zaten çift fazlı bir ürün olmadığından yağlı tabaka bırakma söz konusu olamaz.
  • Gözlerimde yanma sonraki gün çapaklanma vs meydana gelmedi.
  • Hassas gözler ve lens kullananlar için uygundur diyor ki bende de alerjik reaksiyon meydana gelmedi.
  • Sadece göz makyajı için üretilmiş bir ürün, ten makyajı için farklı bir temizleyicisi var diye biliyorum.
  • Uygun fiyatlı olsa da cık benden geçer not alamadı, onun fiyatına Nivea’nın ufacık çift fazlı temizleyicisine bakabilirsiniz. Yazısının linki aşağıda olacak 🙂
  • Kirpiklerimi dökmedi.

Diadermine Hassas Göz Makyaj Temizleyicisinin ambalajı kapaklı… Ürün çıkan kısmı çok geniş olduğundan makyaj temizleme pamuğuna alırken fazla gelip ürün ziyan olabiliyor. Bu da kullanımı zorlaştırıyor ve bir süre sonra sinirlenmenize sebep olabiliyor. (En azından ben böyle durumlarda sinirleniyorum. :D)

Diadermine Hassas Göz Makyaj Temizleyicisi İçindekiler / Nerede Satılıyor?

Diadermine Hassas Göz Makyaj Temizleyicisinin içeriği de ne yazık ki pek parlak değil. Bu arada kokusuz ve turkuaz bir renkte… İçerisinde paraben, phenoxyethanol bulunuyor.

125 ml olsa da ben düzenli kullanımda 1,5 haftada bitirdim o kadar da bereketli bir ürün değildi. Belki üst üste kullandığımdan (temizlenme hissini almak için) ürün uzun süre yetmedi. Diadermine Hassas Göz Makyaj Temizleyicisi fiyatı 14 TL civarı… Diadermine ürünlerine Gratis, Rossmann gibi birçok kozmetik mağazalarından bulabilirsiniz.

Kullandığım Makyaj Temizleyici Yorumlarım

Bee Beauty Çift Etkili Makyaj Temizleyicisi İncelemesi

Hc Care Çift Fazlı Makyaj Temizleyici İncelemesi

Nivea Bakım Yapan Göz Makyaj Temizleyici

Yves Rocher Pur Bleuet Express Göz Makyaj Temizleyicisi

Neutrogena Deep Clean Göz Makyaj Temizleyicisi

Loreal Paris Çift Etkili Göz ve Dudak Makyaj Temizleyicisi

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Umarım fikir verebilmişimdir, daha fazla ürün incelemelerim için bloğumdaki Bakım kategorisine göz atabilirsiniz.

Bloğumu beğendiyseniz Instagram, Facebook ve Google Plus ile takip ederek yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Hoşçakalın 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir